DR SEIDEL Sabunol - ozdobna obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa czarna

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Dr Seidla
DR SEIDEL Sabunol - ozdobna obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa czarna
19.0419.59PLN2

DR SEIDEL to renomowana marka produkująca akcesoria dla zwierząt. Cechą charakterystyczną produktów jest dobra jakość i dopasowanie do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.  Sabunol - ozdobna obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psów, w kolorze czarnym, łączy w sobie elementy wygodnej ozdoby i kompleksowej ochrony. Preparat znajdujący się w obroży jests połączeniem imidakloprydu, piryproksyfenu oraz permetryny. Zapewnia to wyjątkową suteczność w walce z pasożytami nękającymi naszych czworonoznych przyjaciół. Kleszcze i pchły są skutecznie odstraszane, niezależnie od fazy życia w której się znajdują. Działanie ozdobnej obroży przeciw pchłom i kleszczom polega na obezwładnieniu insektów, która uniemożliwia im atak. Woodotporna obraża działa regularnie przez 6 tygodni, a potem powinna zostać wymieniona na nową. 

Największe zalety produktu to:

-Renomowana marka, dostosowująca produkty to szczególnyc potrzeb zwierząt. 

-Elegancki desing produktu.

-Substancje aktywne zawarte w obroży obezwładniające insekty. 

-6 tygodni działania.


Sposób użycia:
Obrożę dostosować do obwodu szyi zwierzęcia i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo zanika podczas używania.

Środki ostrożności i warunki stosowania:
Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.
Zawiera Permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznych.

Przeciwwskazania:
- nie stosować u kotów
- nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy
- nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

Długość obroży: 50cm.

Składniki aktywne:
- (trans/cis) Permetryna (75:25) 3,6% - działa insektobójczo natychmiast po podaniu, także na kleszcze. Jest substancją nietoksyczną dla większości ssaków.
- Imidaklopryd 1,1% - działa insektobójczo wywołując nieodwracalny paraliż i śmierć pcheł.
- Piryproksyfen 0,4% - hormon juwenilny (IGR), nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię