DR SEIDEL Sabunol - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa czerwona

zobacz opinie (9)
Producent:Dr Seidla
DR SEIDEL Sabunol - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa czerwona
17.3918.13PLN2

DR SEIDEL to renomowana marka produkująca akcesoria dla zwierząt. Wśród innych wyróżnia ją przedewszystkim dobra jakość i dostosowanie ofery pod nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Sabunol - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa czerwona, to propozycja o ciekawym wyglądzie i niezywkłym działaniu ochronnym. Preparat znajdujący się w obroży jests połączeniem imidakloprydu, piryproksyfenu oraz permetryny. Zapewnia to wyjątkową suteczność w walce z pasożytami nękającymi naszych czworonoznych przyjaciół. Kleszcze i pchły są skutecznie odstraszane, niezależnie od fazy życia w której się znajdują. Działanie ozdobnej obroży przeciw pchłom i kleszczom polega na obezwładnieniu insektów, która uniemożliwia im atak. Obroża jest wygodna w noszeniu dla psa i nieszkodliwa. Do 4 miesięcy skutecznie walczy z klaszczami, a do 6 z pchłami i larwami. Po upływie tego czasu zaleca się wymienienie obroży na nową. 

Największe zalety produktu to:

-Renomowana producent, któy dba o każdy element akcesoriów. 

-Elegancki desing produktu, czerwony kolor.

-Substancje aktywne zawarte w obroży obezwładniające insekty. 

-Bezzapachowa, nietoksyczna dla psa. 

-Działanie do 6 miesięcy. 

Sposób działania:
W czasie noszenia obroży substancja czynna uwalnia się i rozprzestrzenia na skórze i sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy.
Obroża zaczyna działać natychmiast po założeniu.
Pełen efekt działania uzyskuje się po 24 godzinach.

Sposób użycia:
Obrożę dostosować do obwodu szyi zwierzęcia i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo zanika podczas używania.

Środki ostrożności i warunki stosowania:
Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.
Zawiera Permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznych.

Przeciwwskazania:
- nie stosować u kotów,
- nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy,
- nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji.

Długość obroży: 50cm lub 75cm.

 

Składniki aktywne:
- (trans/cis) Permetryna (75:25) 3,6% - działa insektobójczo natychmiast po podaniu, także na kleszcze. Jest substancją nietoksyczną dla większości ssaków.
- Imidaklopryd 1,1% - działa insektobójczo wywołując nieodwracalny paraliż i śmierć pcheł.
- Piryproksyfen 0,4% - hormon juwenilny (IGR), nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

Rozwiń
DR SEIDEL Sabunol - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa czerwona59

Opinie (9)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  A u mojego psa sprawdza się znakomicie, kleszcze odstrasza skutecznie, i szkoda tylko, że jest tak mocno szkodliwa, bo mam w domu małe dzieci.
 • 5/5
  Sprawdza się w 100%-totalny brak kleszczy!!!!!Polecam .
 • 5/5
  Po raz kolejny polecam tę obrożę Seidla Sabunol jest super. Nasz beagle nie miał ani raz (odpukać) kleszcza i nigdy nie miał pcheł! Zwłaszcza, że ostatnia otrzymałam tak jak prosiłam w kolorze czerwonym!!! Pozdrawiam.
 • 5/5
  Zdecydowanie polecam Obrożę Dr Seidla Sabunol i do tego kropelki tej samej firmy... Naszego psa kleszcze i pchły omijają. Od dłuższego czasu stosujemy taki zestaw i nigdy nie miał pcheł, a raz w zyciu kleszcza - ma 4 lata. Ja polecam - sprawdzone.
 • 5/5
  Obroza używana jest u moich 4 psów,sprawdza się przez cały rok,wysokiej jakości.Kleszcze jak do tej pory omijały psiaki skutecznie.
 • 5/5
  Moim zdaniem najlepsza obrózka owadobójcza ... Polecam
 • 5/5
  Mój beagle chodzi właśnie w takiej obroży i zmieniam je od dwóch lat i jest ok. Jednak weterynarze polecają dodatkowe kropienie psiaków w okresie największego występowania kleszczy. Nasz pupil nigdy nie miał pcheł a raz kleszcza :) Odpukać . Ja obrożę polecam. Pozdrawiam.
 • 5/5
  Dokładnie jestem tego samego zdania,obroża i krople już od kilku sezonów i jest ok.
 • 5/5
  Używam tej obroży już drugi sezon, zawsze w połączeniu z kroplami tej samej firmy, zgodnie z zaleceniami lekarzy z Akademii Rolniczej w Lublinie i mogę zapomnieć o istnieniu kleszczy i pcheł. Zdecydowanie polecam ten duet (obroża na 4 miesiące i dodatkowo co miesiąc krople).