Produkt wycofany ze sprzedaży

DR SEIDEL Sabunol - krople przeciw pchłom i kleszczom

zobacz opinie (15)
Producent:Dr Seidla
DR SEIDEL Sabunol - krople przeciw pchłom i kleszczom
12.8520.49PLN5

 

DR SEIDEL to renomowana marka, znana z produkcji wysokiej jakości produktów dla zwierząt. Preparaty tej firmy cechują się starannie wyselekcjonowanymi składnikami. Sabunol - krople przeciw pchłom i kleszczom to środek zabezpieczający przed insektami. Działanie trzech aktywnych składników eliminuje ektopasożyty (pchły, kleszcze, także wszy i wszoły na zwierzęciu). Przerywa cykl rozwojowy pcheł w otoczeniu zwierzęcia, co daje bardzo długą ochronę. Krople działają odstraszająco na kleszcze i dorosłe pchły przez minimum 4 tygodnie. Przez 4 miesiące zabijają pchły i larwy. Skuteczność środka potwierdzona jest przez wielu zadowolnych klientów. Użytkowanie produktu jest bezpieczne i wygodne. 

 

Największe zalety produktu to:

-Preparat nie zawiera związków fosforoorganicznych.

-Renomowana marka produkująca preparaty wysokiej jakości.

-Eliminuje pchły, kleszcze, wszy i wszoły na zwierzęciu.

 
Uwagi:
Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty.
Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy życia.
Nie stosować częściej niż raz na 2 tygodnie.
Nie kąpać psa wcześniej niż 24 godziny po podaniu preparatu.

Dawkowanie:
1 tubka 2ml na psy o wadze 10 - 20kg, 2 tubki 2ml na psy o wadze 20 - 40kg. Pół tubki dla psów lżejszych niż 10kg.

Składniki aktywne:
- (trans/cis) Permetryna (75:25) 25% - działa insektobójczo na pchły i kleszcze.
- Imidaklopryd 8% - eliminuje pchły. Działa kontaktowo i drogą pokarmową.
- Piryproksyfen 2% - hormon juwenilny (IGR) nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

 

Rozwiń
DR SEIDEL Sabunol - krople przeciw pchłom i kleszczom4.4715

Opinie (15)

ocena całościowa: 4/5
 • 5/5
  Mimo złych opinii mojej psinie sabunol służy, przed zakropieniem (4ml na ok 40kg psa, co zdawałoby się konieczne 6ml które właśnie zakupiłam) codziennie znajdowałam kleszcza (czasem 2-3), po zakropieniu do tej pory (ok tydzień) nie znalazłam ani jednego wbitego pasożyta mimo spacerów tą samą trasą (czasem zdarzało się przy obroży, że były wbite kleszcze ale jestem świadoma, że to przez osłabienie działania kąpielami na spacerach).
 • 5/5
  Najlepsze krople dla naszej suni (szpic mały biały). Jedyne które naprawdę działają, a do tego są w bardzo dobrej cenie! Polecam!
 • 4/5
  Produkt dobry, ale zwalcza kleszcze maksymalnie na miesiąc. Nie ma intensywnego zapachu.
 • 4/5
  Bardzo dobry produkt. Używamy raz w miesiącu od tej pory piesek nie ma kleszczy. Zapachu wogóle nie czuć, polecam.
 • 3/5
  Działania komentować nie będę gdyż nie mam póki co zastrzeżeń. Zamówiłam pierwszy raz z tej firmy kropelki. Opakowanie i aplikacja super. Otwieranie opakowania bezproblemowe jednak zapach kropli odstrasza nawet mnie. No cóż skuteczne nie znaczy pięknie pachnące.
 • 5/5
  Mam ponad roczną labradorkę. Od samego początku jest zakraplana Sabunolem. Do tej pory w ciągu jej życia wyciągnęłam z niej tylko 2 kleszcze. To było z mojej winy bo te dwa razy były na długo po terminie kiedy powinnam ponownie zakroplić. Teraz już pamiętam i zakraplam zawsze z początkiem nowego worka karmy - i kleszczy nie ma, tfu tfu - odpukać! :)
 • 5/5
  Jestem bardzo zadowolona z działania kropel i wbrew wcześniejszym opiniom ja stwierdzam brak tak pcheł jak i kleszczy na mym psie. Jeździmy na Mazury, mieszkamy w Warszawie i mój pies kompletnie, totalnie jest wolny od kleszczy, bo pcheł i tak nie miała. Przy stosowaniu Fiperksu zdarzało sie że miała przyczepione kleszcze, a przy Sabunolu taka sytuacja nie ma miejsca. Polecam
 • 3/5
  Preparat niestety nie jest tak rewelacyjny jakby sobie tego życzył producent. Faktycznie zabija pchły, lecz przeciw kleszczom działał jedynie tydzień.
 • 5/5
  Do osób ,które są zaskoczone,że po użyciu kropli pies łapie kleszcze: Krople nie działają odstraszająco na kleszcze, tylko wsiąkają w skórę i wnikają do krwioobiegu. Działa to na kleszcze tak,że giną dopiero, gdy się krwi opiją i nie mogą "zwymiotować" spowrotem do psa krwi, którą np. zakażą babeszjozą. Nic dziwnego więc,że Wasze pieski nadal łapią kleszcze. Jeżeli chcecie kleszcze odstraszyć ,polecam oprócz kropli stosować spray przeciw kleszczom i obrożę.
 • 5/5
  Bardzo dziekuje za szybka dostawe kropli, estetyczne opakowanie i potraktowanie sprawy jako pilnej. Krople sa bardzo odpowiednie dla naszego beagla juz ktorys kolejny sezon bez kleszczy i pchel. Jeszcze raz dziekuje.
 • 5/5
  Wszystkie pchły wyginęły! Uff, nareszcie nie słyszę porannego stukania w podłogę ! :) Polecam, działa napewno na pchły (nie wiem, jak z kleszczami)
 • 5/5
  Mam ten premarat od 2 tygodni. Nie zauważyłam ani jednego kleszcza i pchły. Polecam!
 • 5/5
  Używamy tych kropli drugi sezon i nie mamy problemów z kleszczami. Do tego mamy obrożę tej samej firmy, a wszystko po przystępnej cenie.
 • 5/5
  Super produkt - 100% bez kleszczy w całym sezonie !
 • 3/5
  Ochrania przed pchłami bardzo dobrze, jednak kleszcze od czasu do czasu się pojawiały (jeden na miesiąc).