DR SEIDEL Sabunol GPI - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa ozdobna zielona w łapki

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Dr Seidla
DR SEIDEL Sabunol GPI - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa ozdobna zielona w łapki
21.7921.79PLN1

Wybór odpowiednich akcesoriów do codziennych spacerów z pupilem jest niezwykle ważny. Akcesoria takie jak smycz, kaganiec czy obroża muszą być trwałe, elastyczne, wytrzymałe. Tylko dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo podczas wędrówek psu. Ważne jest również zaopatrzenie się w obrożę, która działa przeciw pchłom i kleszczom. W takim przypadku doskonałym wyborem będzie Sabunol GPI stworzona przez firmę dr Siedel. Sabunol GPI to obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa. Obroża jest w pełni bezpieczna i wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest mocna, wytrzymała i trwała. Skutecznie chroni sierść i skórę psa przed pasożytami, dlatego każdy właściciel może mieć pewność, że spacery są bezpieczne. Ponadto obroża dr Siedel w kolorze zielonym z łapkami jest piękną ozdobą.


Zalety produktu:

- wytrzymałość,

- wykonany z bezpiecznego i mocnego materiału,

- dostosowanie wielkości pupila,

- nie powoduje otarć i reakcji alergicznych,

- skutecznie chroni przed pchłami i kleszczami.

Informacje dodatkowe: zwalczanie kleszczy i pcheł przez 90 dni.

Sposób użycia: obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi psa i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Środki ostrożności i warunki stosowania: może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię