DR SEIDEL Sabunol GPI - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa ozdobna pomarańczowa w serca

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Dr Seidla
DR SEIDEL Sabunol GPI - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa ozdobna pomarańczowa w serca
20.5020.50PLN1

Każdy właściciel psa wie jak ważny jest komfort pupila podczas codziennych spacerów. O takim komforcie decyduje zarówno właściwie dobrana smycz, jak i właściwa obroża. Decydując się na odpowiednią obrożę należy również wziąć pod uwagę ochronę przed rożnego typu insektami i pasożytami. Jednym z doskonałych wyborów będzie broża przeciw pchłom i kleszczom dla psa od marki dr Seidel. Prezentowany produkt jest równocześnie ochroną dla pupila i ozdobą. Obroża jest koloru pomarańczowego i ma nadruk serc. Obroża jest bezpieczna podczas stosowania, cechuje się wysoką tolerancją miejscową i ogólną.


Zalety produktu:

- bardzo duża wytrzymałość,

- wykonana z bezpiecznych materiałów,

- nie powoduje podrażnień i odcisków,

- nie ogranicza swobody,

- chroni przed kleszczami i pchłami,

- piękny i oryginalny wygląd.

Informacje dodatkowe: zwalczanie kleszczy i pcheł przez 90 dni.

Sposób użycia: obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi psa i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Środki ostrożności i warunki stosowania: może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię