DR SEIDEL Repelex plus

zobacz opinie (2)
Producent:Dr Seidla
DR SEIDEL Repelex plus
23.1260.61PLN2

DR SEIDEL to marka odznacza się szczególną dbałością o jakość produktów. Ich wyroby są dostosowane do potrzeb pupili i ich właścicieli. Repelex plus to preparat stworzony z myślą o właścicielach walczących na codzień z przykrymi zapachami pozostawionymi przez ich zwierzęta. Substancja aktywna wykorzystana w  produkcie jest nieszkodliwa dla ludzi i zwierząt. W aktywny sposób zniechęca do zaznaczania terenu moczem. Ta szczególna odmiana Repelexu ma przedłużony czas działania- jest skuteczna nawet 12 godzin. Preparat należy stosować na płoty, ściany, drzwi zewnętrzne, piwnice, komórki czy klatki schodowe. W przypadku konieczności pozbycia się nieprzyjemnego zapachu, polecamy inny, niezawodny produkt tej firmy- Maskol. 

 

Największe zalety produktu to: 

-Długotrwałe działanie (nawet do 12 godzin). 

-Renomowana marka, odpowiadająca na potrzeby pupili i ich właścicieli. 

-Nieszkodliwy dla zwierząt i ich właścicieli. 

-Zniechęca zwierzęta do zaznaczania terenu. 

Sposób użycia

Chronione miejsce dokładnie umyć, a następnie spryskać niewielką ilością płynu. Zabieg powtarzać co 12 godzin przez kilka dni, aby utrwalić pożądane nawyki u zwierząt.

Skład:
Ethanol, Water, Castor Oil, Undecan-2-one, Cetoleth-3, PEG/PPG-27/30 copolymer, PPG-20 Methyl Glucose Ether, Parfum.

Rozwiń
DR SEIDEL Repelex plus52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    super płyn, jednak dla mojej bandy (3koty+ 1 pies) trzeba powtarzać pryskanie co 10h, bo szybko zapach przestaje robić na nich wrażenie, jednak w porównaniu z innymi preparatami odstraszającymi ten działa super długo :)
  • 5/5
    Produkt sprawdzony w 100%.Nawet kiedy niosę preparat psy uciekaja na znaczną odległośc.Polecam...