Dostawa 0zł
Bestseller
Nowość
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 15 kg
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 15 kg
249,94 zł
249,94 zł
Cena jednostkowa 16,66 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 15 kg
- Seria: ROYAL CANIN Size Health Nutrition
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Dodatkowe cechy: Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: Junior
- Wielkość rasy: Średnia rasa 10 - 25 kg
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 15 kg |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Zawiera witaminy | Witamina A , Witamina D |
| Efekty zdrowotne | Skóra i sierść |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Smak karmy | Warzywo |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Junior |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 32% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Metaboliczna energia (ME) | 4109 kcal/kg |
| Zawartość żelaza | 45 mg/kg |
| Zawartość cynku | 123 mg/kg |
| Zawartość manganu | 59 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 14 mg/kg |
| Zawartość jodu | 4,5 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,08 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 16000 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 520 mg/kg |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3182550402132 |
Opinie (76)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
4.9 / 5
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 15 kg
5
93%
4
1%
3
5%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...