ROYAL CANIN Renal

zobacz opinie (2)
Producent:Royal Canin
ROYAL CANIN Renal
110.04606.48PLN4

ROYAL CANIN Renal to specjalistyczna karma stworzona z myślą o dorosłych psach, które cierpią z powodu problemów związanych z niewydolnością nerek.


Niewydolność nerek często objawia się u psów utrata apetytu, chudnięciem. Karma Royal Canin Renal zawiera kompleks przeciwutleniaczy oraz kwasy tłuszczowe  EPA i DHA. Odpowiednio dostosowana ilość białek wpływa korzystnie na nerki, nie przeciąża ich.

Zalety karmy:

- wspomaga pracę nerek – oparta na specjalnej recepturze opracowanej przez zespół naukowców,

- zawiera kwasy tłuszczowe EPA i DHA,

- bogaty w kompleks przeciwutleniaczy oraz niewielką ilość fosforu,

- odciąża nerki psa,

- wspomaga przemianę materii zwierzęcia,

- cechuje się wysoką akceptacją smakowitości.

Skład:
ryż, śruta kukurydziana, tłuszcz zwierzęcy, kukurydza, białko drobiowe (suszone), białka zwierzęce (hydrolizowane), suszone wysłodki buraczane, pszenny gluten paszowy, minerały, olej rybny, lignoceluloza, olej sojowy, maślan, fruktooligosacharydy, psylium (plewy i nasiona), mączka z kwiatu aksamitki (źródło luteiny).

Dodatki:
Dodatki fizjologiczne:
witamina A (1500 j.m./kg), witamina D3 (1000 j.m./kg), żelazo (40 mg/kg), jod (4 mg/kg), miedź (12 mg/kg), mangan (52 mg/kg), cynk (154 mg/kg), selen (0,05 mg/kg).

Dodatki technologiczne:
klinoptylolit pochodzenia osadowego (5g/kg).

Rozwiń
ROYAL CANIN Renal52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Kupiłam 2-gie opakowanie (2kg-owe). Pies przestał jeść, zaczęły sie problemy z nerkami, bardzo wysoki poziom mocznika. We wrześniu badania czy sie poprawiło. Wizualnie pies w lepszej kondycji.
  • 5/5
    Dopiero zaczęłam podawać tą karmę mojemu psiurkowi. Zalecił mi ją wet. bo pies zaczyna mieć problemy z nerkami - ma swoje lata chłopaczyna. Dostałam próbki od wet. i piesio ze smakiem je zjadł. Jestem b. zadowolona, tym bardziej, że do tej pory nie jadał "chrupek" i bałam się, że nie zechce (zawsze sama mu gotowałam jedzonko). Mój Atosiu wcina royalka, aż mu się uszy trzęsą i to mnie cieszy, zwłaszcza że nie miałabym co z tym jedzeniem zrobić gdyby nie zechciał - taka duża paka i do tego wcale nie tania. Ale najważniejsze jest to, że pies prawidłowo się odżywia, jego organizm dostaje te składniki, które są mu potrzebne, a to bardzo ważne gdy musi być na diecie.