ROYAL CANIN Maxi Loaf - mokra karma dla psa - 410g
Producent Royal Canin
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Główny smak | Mięso |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne , Ochrona stawów , Silna odporność , Prawidłowe trawienie , Ochrona masy mięśniowej |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia , Wspomaganie stawów , Budowa mięśni , Wspomaganie odporności , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Waga produktu | 410 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 8,7% |
| Zawartość tłuszczu | 5,4% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 79,2% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 9003579029879 |