Karma Royal Canin dla psów i kotów

Karma Royal Canin należy do najbardziej rozpoznawalnych producentów karm dla domowych czworonogów. Marka ta ma do zaproponowania naprawdę wiele! W swojej ofercie ma około 140 rodzajów karm dla psów, dopasowanych do wielkości psa, jego wieku oraz trybu życia, a także ponad 80 rodzajów karm dla kotów. Tak duży wybór sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie odpowiednią karmę dla swojego przyjaciela.
Royal Canin Misją firmy jest stworzenie rozwiązań żywieniowych bardzo precyzyjnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb domowych czworonogów. Karma ma sprzyjać nie tylko zdrowiu psów i kotów, ale również ich dobremu samopoczuciu. Aby jak najlepiej poznać potrzeby zwierząt, firma Royal Canin utworzyła na terenie centrum badawczego dwóch ośrodków hodowli psów i kotów.

Royal Canin – karma z tradycją

Karma Royal Canin od wielu lat cieszy się bardzo dużym zaufaniem właścicieli psów i kotów. Czy powinno nas to dziwić? Oczywiście, że nie! Firma ta produkuje bowiem karmy z zachowaniem wszelkich norm produkcji żywności. Oczywiście nie bez znaczenia jest również smak karmy – gdyby nie smakowała ona psom i kotom na całym świecie, marka nie byłaby dziś tak rozpoznawalna! Karma Royal Canin zawiera w sobie wyłącznie naturalne komponenty. Oznacza to, że Twój pies lub kot, dostają w pożywieniu tylko to, co najlepsze. W efekcie, możesz cieszyć się ich długim zdrowiem, dobrym samopoczuciem i doskonałym wyglądem! Karmy te doceniane są przez wielu hodowców oraz lekarzy. Świetnie sprawdzają się one na każdym etapie życia zwierzęcia, jednak poleca się ją szczególnie w najszybszej fazie wzrostu zwierzaka.

Doskonałe zbilansowane proporcje

Karmy Royal Canin słyną z doskonale zbilansowanych proporcji. W suchej karmie znajduje się blisko 28% białka, ponad 15% tłuszczy oraz ponad 50% węglow