ROYAL CANIN Hypoallergenic - sucha karma dla psa - 14kg
369,64 zł
369,64 zł
Cena jednostkowa 26,40 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 14 kg
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha, Karma weterynaryjna
- Dodatkowe cechy: Alergia, Sierść i skóra, Wspomaganie trawienia
- Wiek pupila: W każdym wieku
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
- Seria: ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 14 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry , Prawidłowe trawienie , Alergia pokarmowa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej, Skóra i sierść |
| Smak karmy | Mięso , Ryż |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Alergia , Sierść i skóra , Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Drób |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Hypoallergenic , ROYAL CANIN Veterinary |
| Zawartość tłuszczu | 19% |
| Włókna surowe | 1,1% |
| Białko | 21% |
| Popiół surowy | 6,1% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zapewnić dostęp do świeżej wody. , Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3182550939904 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ROYAL CANIN Hypoallergenic - sucha karma dla psa - 14kg
Trwa wczytywanie...