ROYAL CANIN Hypoallergenic Small Dog - sucha karma dla psa - 1 kg
48,92 zł
48,92 zł
Cena jednostkowa 48,92 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 1 kg
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha, Karma weterynaryjna
- Dodatkowe cechy: Alergia, Nadwrażliwość pokarmowa, Sierść i skóra, Wspomaganie trawienia
- Wiek pupila: Dorosły, W każdym wieku
- Wielkość rasy: Mała rasa - do 10 kg
- Seria: ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 1 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa , Poprawa zdrowia skóry |
| Bez cukru | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Alergia , Nadwrażliwość pokarmowa , Sierść i skóra , Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły , W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Główny smak | Drób |
| Seria | ROYAL CANIN Hypoallergenic , ROYAL CANIN Veterinary |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Białko | 24% |
| Popiół surowy | 8,4% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zapewnić dostęp do świeżej wody. , Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3182550940153 |
Opinie (5)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
ROYAL CANIN Hypoallergenic Small Dog - sucha karma dla psa - 1 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...