ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult - mokra karma dla psa dorosłego - 12x85 g
50,02 zł
50,02 zł
Cena jednostkowa 49,04 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Seria: ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma mokra
- Dodatkowe cechy: Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Mała rasa - do 10 kg
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Pojemność | 85 g |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Główny smak | Drób |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5,6% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Ilość | 12 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 9003579001509 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult - mokra karma dla psa dorosłego - 12x85 g
Trwa wczytywanie...