ROTHO Twist Zielony - kosz na śmieci - 25l
Producent rotho
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Plastik |
| Pojemność | 25 l |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Wysokość produktu | 476 mm |
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. , Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. , Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 7610859246677 |