ROTHO Ribo Grafitowy - kosz na śmieci z pedałem - 35l
112,90 zł
112,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-20
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Materiały | Plastik |
| Pojemność | 35 l |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 513 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. , Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. , Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 7610859269911 |