ROTHO Freeze - pojemnik do zamrażania - 6x250ml
11,99 zł
11,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
Specyfikacja
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kategoria produktu | Pojemnik na żywność |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 250 ml |
| Ilość sztuk | 6 |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. , Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. , Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 7610859222770 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ROTHO Freeze - pojemnik do zamrażania - 6x250ml
Trwa wczytywanie...