ROTHO Bailey Beżowa - zakryta kuweta dla kota
42,99 zł
42,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
Więcej wariantów
Kup w zestawie
Specyfikacja
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Model | Kuweta dla kota |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Klapka drzwiowa | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Typ filtra | Carbon |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Filtr | Tak |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 7610859232632 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ROTHO Bailey Beżowa - zakryta kuweta dla kota
Trwa wczytywanie...