ROGZ Obroża zaciskowa 20mm / 34-56cm (rozmiar L) K2 HBC25

zobacz opinie (1)
Producent:Rogz
ROGZ Obroża zaciskowa 20mm / 34-56cm (rozmiar L) K2 HBC25
23.7923.79PLN3

Rogz Obroża zaciskowa 20mm/34-56cm (rozmiar L) K2 HBC25

Obroża zaciskowa 25mm/43-70cm (rozmiar XL) Everest HBC27 od firmy Rogz to wyjątkowo mocny i wytrzymały produkt dedykowany wszystkim psom ras średnich. Wykonany został przez firmę, która od lat zajmuje się produkcją gadżetów dla zwierząt. Stworzona z najlepszych materiałów z myślą o maksymalnym komforcie dla Ciebie i Twojego pupila.

Obroża zaciskowa 25mm/43-70cm (rozmiar XL) Everest HBC27 od firmy Rogz zaprojektowana została z myślą o psach reprezentujących rasy średnie. Produkt ten wykonano z łagodnego materiału, do którego nie dodano żadnych naszywek lub innych elementów mogących powodować uczucie dyskomfortu Twojego pupila. Dla zwiększenia wytrzymałości obrożę wzbogacono o specjalny szew, który czyni ten produkt bardzo trwałym. Ponadto, obroża ta jest bardzo łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu a regulowany obwód pozwala odpowiednio dobrać rozmiar do wielkości psa. Zaokrąglone elementy plastikowe nie powodują natomiast żadnych otarć czy niegodności. Co równie ważne, produkt ten wygląda bardzo estetycznie i łatwo się go czyści.

Zalety produktu:

- miękki i nie powoduje podrażnień,

- szeroki zakres regulacji,

- wykonany z wytrzymałego materiału,

- bardzo wygodny i łatwy w zakładaniu,

- estetyczny wygląd.

Dane szczegółowe:

szerokość obroży: 20 mm,
zakres regulacji obwodu szyi: 34 - 56 cm,
rozmiar - L,
odpowiednia m. in. dla następujących ras: dalmatyńczyk, spaniel, doberman, bokser.

Rozwiń
ROGZ Obroża zaciskowa 20mm / 34-56cm (rozmiar L) K2 HBC2541

Opinie (1)

ocena całościowa: 4/5
  • 4/5
    Wybrałam kolor D niestety zdjęcie powyżej nie oddaje rzeczywistości, ponieważ kolor D jest po prostu pomarańczowy szkoda. Ogólnie obroża wygląda na solidnie wykonany produkt