Karmy i przysmaki Rinti dla psów

Karmy i przysmaki Rinti dla psów

Rinti to jedna z bardziej znanych marek karm i przysmaków dla psów. Rinti i Schmusy są markami niemieckiej firmy Finner – firmy z długą tradycją. Została ona założona w roku 1983. Firma ta specjalizuje się głównie w tworzeniu wysokiej jakości karm mokrych. Karmy te charakteryzują się doskonale dobranymi składnikami. W karmach znajdują się zarówno mięso ryb łowionych w Tajlandii, mięso z kurczaków hodowanych w Irlandii, a także Jagnięciny w Nowej Zelandii.
Rinti

Karmy i przysmaki doskonale opracowane

Psy i koty, ze względu na zróżnicowanie ras, mają różnorodne wymagania dietetyczne. Karmy i przysmaki Rinti dla psów opracowywane są przez grono doświadczonych dietetyków żywieniowych, dzięki czemu spełniają wymagania nawet najbardziej wrażliwych zwierząt. Do wyboru są zarówno karmy suche, jak i karmy mokre, a także karmy redukujące stres.  Karmy są bardzo zróżnicowane pod względem smaku; do wyboru są karmy z dodatkiem mięsa z indyka, jagnięciny, drobiu, wołowiny, a także dziczyzny i kaczki. Kurczak jest bardzo dobrym źródłem białka oraz tłuszczy, podobnie zresztą jak żołądki, nerki oraz skóry zawarte w karmach. Z kolei olej lniany, jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych z grupy omega-3. Taka duża różnorodność produktów, daje możliwość wyboru najlepszego produktu dla Twojego czworonożnego przyjaciela!

Zapewniamy wszystko, czego potrzebuje Twój pies i kot

Nasz sklep zoologiczny oferuje Państwu bardzo duży wybór różnorodnych produktów dla psów i kotów, a karmy i przysmaki Rinti dla psów stanowią pozycję wyjątkową. Dlaczego? Ponieważ mamy pewność, że producent tej karmy dokłada wszelkiej staranności, aby karma była odżywcza i zdrowa dla psów i kotów. Dzięki niej Twój czworonożny przyjaciel będzie zadowolony, szczęśliwy, a przede wszystkim pełen energii. Ważne jest również to, aby karmy były dobrze zbilansowane pod względem odpowiedniej ilości witamin i mikroelementów, dzięki którym sierść psa lub kota będzie się doskonale prezentowała. Produkty firmy Rinti właśnie takie są! W naszym sklepie zapewniamy bardzo duży wybór różnorodnych produktów dla psów i kotów. Wiele produktów można zakupić również w doskonałych promocjach. Oferujemy także nowości pojawiające się na rynku. Zapewniamy nie tylko karmy najwyższej jakości, ale również preparaty witaminowe, zabawki, artykuły dla kotów rasowych, kosmetyki, legowiska, a także żwirki, przysmaki, akcesoria oraz preparaty na pasożyty. Jesteśmy przekonani, że znajda Państwo u nas wszystko, co potrzebne, aby domowy zwierzak był w pełni szczęśliwy, zadowolony i cieszył się doskonałym zdrowiem. Karmy i przysmaki Rinti to doskonały wybór dla Twojego czworonożnego pupila. Dzięki nim Twój zwierzak będzie się doskonale czuł, a jego forma będzie wysoka! Chcesz widzieć swojego psa zawsze zadowolonego? Wybieraj zatem karmy i przysmaki Rinti dla psów!