REVETTIA Stres - pasta odkłaczająca, redukująca stres

zobacz opinie (1)
Producent:Revettia
REVETTIA Stres - pasta odkłaczająca, redukująca stres
22.4922.49PLN1

Data ważności: 31.10.2018

 

REVETTIA Stres - pasta odkłaczająca, redukująca stres

Pasta Revettia to pasta stworzona z myślą o kotach odczuwających niepokój w sytuacjach stresowych takich jak np.: podróże, wizyta u weterynarza, przeprowadzka, wprowadzenie nowego domownika, nerwowość po operacji, czy głośne dźwięki. Stres niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie kociego organizmu i może prowadzić do długotrwałych zaburzeń. Nie pozwól swojemu pupilowi na stres i wypróbuj pastę REVITTIA. Produkt zawiera specjalną formułę składającą się z uspokajających składników takich jak tryptofan (prekursor serotoniny). Zmniejsza on napięcie i podatność na stres, podobnie jak wyciąg z rumianku, który posiada właściwości przeciwlękowe oraz łagodne działanie uspokajające.


Zalety produktu:

- posiada działanie wyjątkowo uspokajające

- łagodzi objawy stresu u zwierząt – zmniejsza ich podatność na stres

- odkłacza - pomaga zwierzęciu w pozbyciu się kul włosowych zalegających w żołądku oraz przeciwdziała tworzeniu się złogów sierści w przewodzie pokarmowym

Dawkowanie: Koty do 4 kg – 5 cm pasty, koty ponad 4 kg – 10 cm pasty na pół godziny przed stresową sytuacją.

Skład: Gliceryna, produkty przetwarzania roślin (wyciąg z koszyczków rumianku 12 507 mg/kg), produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże.

Dodatki dietetyczne: L-tryptofan 12 250 mg/kg.

Dodatki technologiczne: środek przeciwzbrylający: krzemionka koloidalna (E551b), Substancja emulgująca: gliceryl polietyleno-glikol rycynolanowy (E484), przeciwutleniacze i konserwanty.

Składniki analityczne: białko surowe 4,2%, włókno surowe 0,2%, oleje i tłuszcze surowe 0,9%, materia nieorganiczna 7,2%.

Opakowanie – 75g.

Rozwiń
REVETTIA Stres - pasta odkłaczająca, redukująca stres11

Opinie (1)

ocena całościowa: 1/5
  • 1/5
    Moje koty odmówiły jedzenia tej pasty, a Gimpet uwielbiają.