| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg , Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej , Ograniczenie nietolerancji pokarmowej , Poprawa zdrowia skóry , Alergik , Wrażliwy żołądek , Okres wzrostu , Alergia pokarmowa , Nietolerancja zboża , Prawidłowe trawienie |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia , Bezglutenowe , Budowa mięśni , Alergia , Nadwrażliwość pokarmowa , Okres wzrostu , Zdrowie ogólne , Sierść i skóra , Monobiałkowe , Bez kurczaka , Bezzbożowe |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 10 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Seria | RAW PALEO Ultra , VETEXPERT Raw Paleo |