PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS

Karmy Purina Pro Plan Veterinary Diets dla psów

Purina to jedna z najbardziej znanych producentów karm dla kotów i psów. Producent ten tworzy karmy z miłości i szacunku do zwierząt. W zespołach pracujących nad tworzeniem, opracowywaniem i produkcją karm, działają wyłącznie ludzie zaangażowani, posiadający prawdziwą pasję. Firma ta istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat i wciąż zaskakuje zarówno właścicieli zwierzaków jak i je same przez doskonałą jakość produktów. Jedną z serii produktów jest Veterinary Diets – karmy znane i lubiane. Karmy Purina Pro Plan Veterinary Diets są świetnie opracowane i stanowią zdrowe pożywienie dla czworonożnych pupili.
Purina Veterinary Diet

Karmy, które charakteryzuje jakość

Nad składem karm Purina dla psów i kotów pracuje duża grupa specjalistów. Zaliczamy do nich ekspertów z dziedziny żywienia, lekarzy weterynarii, a także behawiorystów, dzięki ich zaangażowaniu oraz wiedzy, firma może tworzyć karmy, które w pełni zaspokajają potrzeby zwierzaków. Wszystkie karmy i przysmaki dla psów i kotów Purina Pro Plan Veterinary Diets opracowane i przyrządzane są zgodnie  zaleceniami UE, a oznakowanie produktów jest dokładnie takie jak wymaga od producentów rekomendowany europejski kodeks kodowania etykiet. Karmy i przysmaki dla psów i kotów Purina Pro Plan Veterinary Diets są doskonale zbilansowane, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i dostarczają odpowiednią porcję witamin i składników odżywczych na każdy aktywny dzień Twojego zwierzaka! W karmach znajduje się mięso, artykuły pochodzenia zwierzęcego, ryby, warzywa, witaminy, minerały oraz aminokwasy. Mięso stanowi bardzo dobre źródło białka, żelaza, a także niektórych witamin, zwłaszcza z grupy B. Najczęściej w karmach Purina można znaleźć mięso wołowe, jagnięcinę, drób oraz  wieprzowinę. Ryby bardzo dobrze wpływają na skórę i włosy psów, a także mięśnie. Są doskonałym źródłem zarówno wapnia jak i fosforu i witamin A oraz D. Karmy i przysmaki dla psa zawierają również dodatki, do których należą m.in. witaminy, minerały, środki konserwujące oraz antyoksydanty. Ich ilość jest jednak bardzo ograniczona. W karmach znajduje się również sól w firmie chlorku sodu, a także cukry, przede wszystkim fruktoza i glukoza – są one źródłem energii dla psa. Kupując karmę dla psa lub kota należy pamiętać, że ich zdrowie zależy w dużej mierze zależy od odpowiedniego pożywienia. Dlatego, wybierając karmę dla psa lub karmę dla kota, należy zrobić to z dużą dokładnością, sprawdzając skład karmy i zawartość składników odżywczych.

Zapewniamy bardzo duży wybór!

Nasz sklep zoologiczny zapewnia bardzo Duży wybór różnorodnych produktów zarówno dla psów i kotów, jak i dla rybek, małych zwierząt, i ptaków. Zapewniamy również atrakcyjne promocje oraz wiele nowości dopiero pojawiających się na rynku. Miłośnicy zwierząt znajdą u nas nie tylko karmy dla psów, ale również akcesoria, żwirki, zabawki, preparaty na pasożyty, legowiska, kosmetyki, a więc wszystko co potrzeba, aby Twój czworonożny przyjaciel czuł się doskonale!