PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin

zobacz opinie (3)
Producent:Purina
PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin
60.87413.54PLN3

PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin 

dawniej: PURINA PRO PLAN Adult Sensitive Salmon & Rice

PURINA PRO PLAN Adult Medium, to karma stworzona z myślą o dorosłych psach średniej rasy, obdarzonych szczególnie wrażliwą skórą. Jeśli Twój pies, podobnie jak wiele innych, cierpi na nadwrażliwość skóry, podaruj mu suchą karmę od PURINA, która wspiera potrzeby Twojego pupila.


Formuła OPTIDERM to szczególna kombinacja wysokiej jakości składników przeznaczonych do skór wrażliwych, zapewniająca jej długotrwałą ochronę i odżywienie. Źródła białka w niej zawarte wspomagają zmniejszyć uczucie dyskomfortu oraz zwiększają barierę ochronną płaszcza lipidowego. Nieprzyjemne objawy, takie jak np. świąd mogą mieć negatywny wpływ na samopoczucie Twojego pupila. Nie pozwól, by problem wrażliwej skóry wpłynął na jakość jego życia.


Pomóż swojemu psu sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nim problem skóry wrażliwej i podaruj mu karmę PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin, która ułatwi walkę z jej kaprysami oraz pozwoli Twojemu pupilowi cieszyć się każdym dniem, wspierając jednocześnie jego aktywny tryb życia. Spróbuj formuły OPTIDERM i sprawdź jaką różnicę daje Twojemu psu.

Skład:
łosoś (14%), ryż (14%), kukurydza, dehydrolizowane białko łososia, mączka kukurydziana, grysik kukurydziany, mączka sojowa, tłuszcz zwierzęcy, autolizat, suszone wysłodki buraczane, suszone jaja, skrobia kukurydziana, minerały, tran, suszony korzeń cykorii, olej sojowy

Dodatki:
Dodatki dietetyczne:
witamina A (32000 j.m./kg), witamina D3 (1040 j.m./kg), witamina E (550 j.m./kg), witamina C (140 mg/kg), jednowodny siarczan żelaza (270 mg/kg), bezwodny jodan wapnia (3,5 mg/kg), pięciowodny siarczan miedzi (55 mg/kg), jednowodny siarczan manganu (130 mg/kg), jednowodny siarczan cynku (460 mg/kg), selenin sodu (0,32 mg/kg)
Dodatki technologiczne:
przeciwutleniacze

Zalecenia żywieniowe:

Pro Plan Medium Adult Sensitive Skin Optiderma, łosoś i ryż to karma podstawowa dla psów.

Rozwiń
PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin 53

Opinie (3)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Karma OK, zero problemów, tylko ta marka ostatnio jakaś niestabilna. ps: skąd w Purinie przez ostatni rok takie zawirowania ? Zamawiam od 5,5 roku po 2 duże worki co 2,5-3 miesiące, tak mniej więcej. Przez ostatni rok ciągle jakieś problemy, a to nie ma towaru i trzeba zamawiać ze sporym wyprzedzeniem, co 3 miesiące zmieniają się nazwy karm i ich pojemności, już nie wspomnę o cenach, raz super tanio a raz cena po ponad 14zł za kg i u konkurencji taniej. Na oficjalnej strony Puriny są zupełnie inne opakowania.. Mój pies nie ma problemów tylko na tej karmie, zaczynam się martwić ^ ^
  • 5/5
    Świetna karma dla psów, dostosowana do różnych psich potrzeb, np dla piesków z wrażliwą skórą (Sensitive Skin, ta z różowym paskiem). Po około dwóch tygodniach stosowania tej karmy (na przemian z Sensitive Digestion) widać wyraźną poprawę kondycji skóry - pies mniej się drapie, sierśc jest gładka i lśniąca. Polecam!
  • 5/5
    Polecam przetestować karmę Purina Proplan. Jest dostosowana praktycznie do każdego typu wymagań psów. Zdecydowanie zgadzam się, że wybór suchej karmy - jej składu- to zdecydowany priorytet. Większość hodowców, czy tez miłośników czworonogów, którzy wgłębiają się w temat diet widzą, że najbardziej szkodliwym i najczęściej uczulającym składnikiem karm są kurczak i pszenica. W karmie PurinaProplan Adult Sensitive Skin zamiast kurczaka jest łosoś, a zamiast pszenicy-ryż. Moja suczka po 2,5 tygodnia stosowania karmy pozbyła się uciążliwych dolegliwości skórnych.