Produkty dedykowane psom rasy Setter

  Niektóre psy wymagają szczególnej opieki – jedne ze względu na problemy zdrowotne, a inne np. konieczność pozostawania w ruchu. Do tej drugiej grupy bez wątpienia należą psy rasy Setter, które są wielką dumą swoich właścicieli, ale jednocześnie obowiązkiem, którego trzeba dopilnować. Te piękne psy potrzebują odpowiedniego wsparcia, szczególnie w postaci odpowiedniej karmy, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów, które są dostosowane w stu procentach do potrzeb Twojego psa!

  Setter – piękny i różnorodny pies

  Setter to nazwa rasy, obejmująca różnych przedstawicieli tego gatunku – między innymi Settery angielskie, irlandzkie oraz szkockie. Najbardziej prawdopodobne jest, że powstały w wyniku skrzyżowania pointerów i spanieli, z którymi zresztą przez wiele lat były mylone. Dzisiaj doskonale wiemy, że te psy myśliwskie są inne i posiadają odmienne potrzeby – a przy tym własny, wyjątkowy charakter. Zarówno Settery angielskie, irlandzkie, jak i szkockie, to psy niezwykle rodzinne, które mocno przywiązują się do swoich właścicieli. Nie są niebezpieczne dla dzieci, a także obcych, do których nieufnie podchodzą tylko na samym początku. Setter jest również psem niezwykle przyjaźnie nastawionym do otaczającej go rzeczywistości, dlatego nie nada się np. na psa stróżującego. Jest wspaniałym członkiem rodziny, o którego trzeba odpowiednio zadbać.

  Wychowanie i pielęgnacja Settera

  Settery to psy inteligentne i skłonne do nauki, jednak często – w przypadku tresury – wymagają cierpliwości oraz odpowiedniego podejścia. Dobrym rozwiązaniem na osiąganie odpowiednich rezultatów nauki, jest nagradzanie ich za dobrze wykonywane polecenia. Całkowicie niewskazane są tutaj kary, które mogą spowodować, że pies będzie nieszczęśliwy i w konsekwencji tego ucieknie. Jeżeli zaś chodzi o pielęgnację, niezbędne mogą okazać się przede wszystkim szczotki, które pozwolą usunąć martwą sierść. Poza tym pielęgnacja jest stosunkowo prosta i warto zadbać przede wszystkim o odpowiednią karmę, która da Setterowi niezbędną energię. Oczywiście obowiązkiem właściciela jest wypuszczanie psa, by ten mógł biegać i wyrzucić z siebie multum energii, co zdecydowanie uwielbia.

  Wybierz najlepsze produkty dla Settera!

  W naszym sklepie przygotowaliśmy asortyment najwyższej jakości karm dla Setterów, które dzięki odpowiednim składnikom, a także atrakcyjnym cenom, z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli. Pragniemy dostarczać Twojemu psu jak najlepszych rozwiązań, dlatego też wybieramy karmy i akcesoria od sprawdzonych, cenionych na rynku producentów, którzy zostali docenieni przez innych właścicieli. Dzięki temu wiesz co kupujesz i wiesz, jak na co dzień odżywia się Twój pies. Karmy posiadają odpowiednią ilość mięsa, a także innych wartościowych składników, dzięki którym Setter będzie pełen energii, a do tego zadbasz o jego codzienne zadowolenie oraz zdrowy, harmonijny rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu!