Oszczędź kupując więcej

DARLING wołowina z warzywami - sucha karma dla psa - 2x15 kg
DARLING wołowina z warzywami - sucha karma dla psa - 15 kg
Darling z mięsem, marchewką i zbożami to zbilansowana, kompletna, sucha karma dla dorosłych psów, opracowana przez doświadczonych ekspertów do spraw żywienia Purina. Karma Darling zawiera wszystkie witaminy oraz składniki mineralne ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu dorosłego psa. Darling z mięsem, marchewką i zbożami jest karmą stworzoną z wyselekcjonowanych składników, które zapewniają jej wyjątkowy smak. Zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać Twojego pupila w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny.
Zalety karmy:
-
karma w 100% kompletna i dobrze zbilansowana
-
zawiera witaminy oraz składniki mineralne, aby dostarczyć organizmowi wszystich niezbędnych składników odżywczych
-
wspaniały smak, dzięki starannie dobranym i wyselekcjonowanym składnikom
-
przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras
-
duża zawartość białka, które wspiera siłę mięśni i daje energię
-
nadaje połysk sierści
-
włókno dla zdrowego trawienia
Pamiętaj, żeby zapewnić psu stały dostęp do świeżej, czystej wody do picia. Dzienna porcja karmy może się różnić od zalecanej i zależy przede wszystkim od rasy, wieku i poziomu aktywności psa. Częsta zmiana pożywienia może prowadzić u psów do zwiększonej wrażliwości, która objawia się w postaci miękkiego stolca albo wzdęć - dlatego powinno podawać się tylko lekkostrawne pożywienie z wybranymi składnikami.
Składniki: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (16 %, w tym wołowina 2 % i kurczak 2 %), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, minerały, warzywa (suszony groszek 0.08 %, odpowiada 0.5 % uwodnionego groszku)
Analiza:białko:17 %, tłuszcz surowy:8 %, popiół surowy:7.5 %, włókno surowe:3 %