Pokarm dla szynszyli

( ilość produktów: 29 )

Sięgnij po wysokiej jakości pokarm dla szynszyli, który zaspokoi wszystkie ich potrzeby i oczekiwania. Nie czekaj i już teraz przekonaj się, że połączenie najwyższej klasy produktów oraz atrakcyjnych cech, jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Szynszyle to gryzonie roślinożerne. Należy zatem zwrócić szczególną uwagę na skład wybieranej karmy. W ofercie Krakvet.pl posiadamy wyselekcjonowane mieszanki i produkty, które posiadają nawet do 42-50 różnych roślin. Jest to kompleks, który powinien stanowić podstawę diety zdrowego gryzonia. Z wyjątkiem ziół warto dostarczyć naszym małym lokatorom przysmaki witaminowe uzupełniające niedobory i wapienka lub gałązki do ścierania zębów.

Jakie marki znajdziesz w Krakvet.pl? Posiadamy pokarm dla szynszyli takich producentów jak: Beaphar, Bunny, Dako-Art, Megan, Trixie, Tropifit, Versele Laga, Vitakraft i Vitapol. Są to renomowane firmy, które cieszą się uznaniem i pozytywnymi opiniami na całym świecie. Możesz zatem zaufać im z czystym sumieniem. My zrobiliśmy to wiele lat temu i dziś tego nie żałujemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel