Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klatki dla chomika

( ilość produktów: 6 )

Klatka dla chomika      

Klatka dla chomika to jeden z najważniejszych elementów wyprawki dla tego gryzonia. Wybór odpowiedniej to często trudne zadanie. Kompletując asortyment dla gryzoni warto przeanalizować zalety i wady poszczególnych rozwiązań, ponieważ musi on gwarantować zwierzętom wygodę i bezpieczeństwo. Zapewnienie zwierzęciu możliwości swobodnego wykonywania niezbędnych czynności w tym poruszania się to najważniejszy element, na który należy zwrócić uwagę. Dostępne w sklepie zoologicznym KrakVet klatki dla chomika i dodatkowe akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów. Specjaliści stawiają na jakość i staranne wykonanie swoich produktów.

Klatka dla królika XL

Klatka dla królika XL, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dla zwierzęcia to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Jest ona dedykowana dla tych zwierząt, które posiadają wysokie potrzeby i wymagania względem miejsca. Sam zakup odpowiedniej klatki dla zwierząt to nie wszystko. Kolejnym produktem, który niezmiennie cieszy się dużą popularnością, pozostaje żwirek uniwersalny drewniany. Nasz gryzoń musi mieć zapewnioną nie tylko dostateczną ilość wody i zbilansowanego pożywienia, ale również miejsce, w którym bez najmniejszego problemu będzie mógł zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne. Produkty takie jak żwirek uniwersalny drewniany to elementy wyposażenia każdej klatki. Jest on bezpieczny dla gryzoni, jednocześnie redukując ilość nieprzyjemnych zapachów. Wykonywanie ich z wysokiej jakości drewna pozwala na dłuższe użytkowanie.  

Najlepsze klatki dla gryzoni

Nowoczesna klatka dla gryzoni to odpowiedni i funkcjonalny wybór w konkurencyjnej cenie. Jej elementy są stworzone w taki sposób, aby doskonale służyły w trakcie wielu lat użytkowania. Posiadamy klatki dla chomika w różnych rozmiarach, wariantach i kolorach. Dzięki temu możesz dopasować nowy produkt do wystroju i wielkości wnętrza i wybrać najbardziej zadowalające Cię rozwiązanie.  

Transport dla gryzoni i ptaków?

W jaki sposób przetransportować swoje nowe zwierzątko ze sklepu zoologicznego? Choć klatki to funkcjonalny wybór, nie należy korzystać z nich w trakcie podróży. Mogą doprowadzić do uszkodzeń ciała naszego pupila. Zamiast nich preferowanym rozwiązaniem pozostaje zastosowanie produktów jak kartonik do transportu ptaków i gryzoni. Zabezpiecza on zwierzęta w trakcie transportu i uchroni je od uszkodzeń ciała. To świetny wybór w trakcie transportu do weterynarza lub ich nowego domu. Kartonik do transportu to funkcjonalny wybór w konkurencyjnej cenie.    

Akcesoria do klatek dla gryzoni

Do podstawowego asortymentu i wyposażenia dla gryzonia należy zaliczyć: -               odpowiednią klatkę - jej dobór jest zależny od wielkości pupila, gatunku i jego indywidualnych potrzeb; -               podkładu - świetnym wyborem będzie trwały żwirek uniwersalny drewniany; -               poidło do wody i miseczka - podstawowy asortyment dla każdego gryzonia; Dozownik do wody, miska ceramiczna i uchwyt na sałatę, owoce i siano- akcesoria na pożywienie dla chomika   Wśród najczęściej wybieranych akcesoriów do klatek dla gryzoni, znajduje się dozownik wody. Ten element umożliwia dostarczenie zwierzęciu właściwej ilości wody, w każdym momencie, kiedy tylko poczuje się spragnione. Dodatkowym elementem jest miska ceramiczna dla chomika, która umożliwia utrzymanie porządku w środku klatki. W ten sposób nakarmimy gryzoni zbilansowanym pożywieniem i ograniczymy jego rozsypanie po całej klatce. Równie pomocne w utrzymaniu porządku i higieny pożywienia są uchwyt do sałaty kula i uchwyt do owoców. Przygotowując wyprawkę dla naszego pupila warto także zwrócić uwagę na metalowy uchwyt na siano, który również pomoże w utrzymaniu czystości w klatce. Toaleta narożna do klatki dla gryzoni to funkcjonalny element, który pozwoli na zachowanie higieny i redukuje ilość nieprzyjemnych zapachów. Zabawki i domki dla chomika Akcesoria, które od niedawna cieszą się wzrostem popularności wśród właścicieli małych zwierząt to zabawki dla gryzoni jak tunel szeleszczący dla chomika który dostarczy gryzoniowi niezbędnej rozrywki. Natomiast plastikowy domek dla chomika, gwarantuje zwierzęciu prywatność i spokojne miejsce do odpoczynku.   -       Uchwyt do owoców - nowoczesne wyposażenie klatki Twojego pupila; -       Miska ceramiczna lub plastikowa - w dopasowanej do gatunku wielkości; -       Zabawki dla gryzoni - spraw przyjemność zwierzęciu w trakcie Twojej nieobecności;

Akcesoria dla chomika w sklepie internetowym KrakVet

Szukasz sposobu na utrzymanie porządku i czystości w klatce swojego pupila? Chcesz sprawić mu więcej radości i zabawy? Doskonale się składa. Wśród propozycji dostępnych w sklepie internetowym KrakVet możesz spodziewać się doskonałych okazji. Nie znalazłeś odpowiedniego elementu? Jeszcze dziś znajdź odpowiednie rozwiązanie, które przypadnie do gustu również Tobie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości warto skonsultować się z naszym biurem klienta. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniej klatki, transporterów i dodatkowych akcesoriów dla gryzoni. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, starannie kompletując wszystkie jego elementy. Sprawdź sam, jakie propozycje przygotowaliśmy dla naszych klientów i ich konkurencyjne ceny. Zobacz tunele dla chomika i klatki dla gryzoni w najlepszych cenach na rynku. Zaufaj doświadczenie ekspertów z zakresu wyposażenia i pożywienia dla pupili.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel