Przekąski dla psa

( ilość produktów: 54 )
W naszej kategorii przysmaków przekąski dla psa stanowią bardzo szeroką ofertę, pełną najlepszych produktów przeznaczonych dla każdego czworonoga. Znajdziesz w niej produkowane w ściśle kontrolowanych warunkach smaczki, które będą mogły stanowić uzupełnienie diety pupila lub nagrodę, z której na pewno się ucieszy.

Przekąski dla psa – zdrowe przysmaki naturalne

Przysmaki kojarzą się z niekoniecznie zdrowym rozpieszczaniem. Nie musi tak być – z dostępnymi w naszym sklepie naturalnymi przekąskami dla psa nagrodzisz swojego pupila w sposób, który nie tylko uszczęśliwi go w pełnym wymiarze, ale również będzie bezpieczny dla jego zdrowia. Proponowane przez nas przekąski dla psa są wykonywane z naturalnych składników, takich jak skóra wołowa czy suszone podroby. Stanowią naturalne źródło łatwoprzyswajalnego białka, a także cennych dla zwierzęcia witamin i minerałów. Są przy tym wolne od sztucznych składników czy wypełniaczy, dzięki czemu są lekkostrawne dla czworonoga i bezpieczne dla jego zdrowia.

Szeroki wybór przysmaków – najlepsze przekąski dla psów

W ofercie naszego zoologicznego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór przekąsek dla psów, idealnych dla czworonogów każdej rasy, wieku i wielkości. Dostępne są m.in.: - ciastka dla psów, - kości i gryzaki ze skóry zwierzęcej, - przysmaki z kawałkami kurczaka, - mięsne paski, - warzywne dropsy, - kabanosy. Tak szeroki wybór pozwala na dostarczenie swojemu pupilowi jego ulubionego przysmaku lub zapewnienie różnorodnego uzupełnienia codziennej diety różnymi przekąskami dla psów. Przysmaki są dostępne w wielu smakach i aromatach, najbardziej atrakcyjnych dla każdego czworonoga. Polecamy zarówno te o smaku mięsa, jak i bardziej niecodzienne – o aromacie pizzy, sera czy masła orzechowego, dzięki którym Twój pupil zaspokoi pragnienie posmakowania rzeczy, na które zwykle nie można mu pozwolić ze względu na jego zdrowie.

Przekąski dla psów o specjalnych potrzebach

Czworonogi z nadwagą czy o innych specjalnych potrzebach nie muszą rezygnować z przysmaków – dostępne w naszym sklepie przekąski dla psów są niskokaloryczne, dzięki czemu można nimi uzupełniać dietę również tych pupili, które muszą uważać na zawartość tłuszczu w pokarmach. Również właściciele szczeniąt, osobników w podeszłym wieku czy takich, które posiadają problemy zdrowotne, mogą podawać swoim podopiecznym przekąski dla psów, które dostarczą im potrzebnych na co dzień składników i zapewnią energię do codziennych zabaw.

Przysmaki jako nagroda lub uzupełnienie diety

Oferowane przez nas przysmaki mogą być podawane czworonogom na co dzień, jako wartościowe i ciekawe dla nich uzupełnienie diety, jak i stanowić nagrodę za dobrze wykonane polecenie, udany trening czy grzeczne zachowanie.

Wyroby najlepszych producentów artykułów dla zwierząt

Zależy nam na zdrowiu Twojego pupila – dlatego proponujemy wyłącznie produkty firm, które znamy. Dostępne u nas przysmaki dla psów powstają w kontrolowanych warunkach, są także badane pod różnymi kątami, by dostarczyć czworonogom wyłącznie wartościowe i bezpieczne dla ich zdrowia produkty.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel