Karmy, kosmetyki i akcesoria dla Shih Tzu

( ilość produktów: 6 )

Psy Shih Tzu charakteryzują się niezwykłym wyglądem. Ma piękną, długą sierść, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Psy tej rasy są raczej spokojne, mają pogodne usposobienie i sporo śpią w ciągu dnia. Bardzo lubią pieszczoty i chętnie dają się głaskać i rozpieszczać. Psy Shih Tzu doskonale rozumieją się z ludźmi, lubią ich towarzystwo i są chętne do wspólnej zabawy. Jednak, aby mogły cieszyć się zdrowiem, doskonałym nastrojem i piękną sierścią, trzeba o nie umiejętnie dbać. Dla wszystkich właścicieli tych psów przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów dedykowanych, w skład których wchodzą karmy, kosmetyki dla tych psów oraz książki.

Bogata oferta dla psów Shih Tzu

Nasz sklep zoologiczny dba o to, aby znaleźli w nim wszystko co najpotrzebniejsze właściciele psów każdej rasy. Dla psów Shih Tzu przygotowaliśmy specjalne kosmetyki, karmy oraz literaturę dla ich właścicieli, która pozwoli na jeszcze lepsze zrozumienie psów tej rasy.

Kosmetyki

Wśród kosmetyków znajdują się produkty takich producentów jak Dermapharm, Is VAan Bernard czy Cercertech. Oferujemy m.in. szampony zarówno dla psów dorosłych jak i dla szczeniąt, a także, olej palmowy. Ostatni z wymienionych produktów świetnie nadaje się do zmatowionej sierści, a także jako podkład pod papiloty. Nadaje piękny wygląd sierści, zapewnia połysk i naturalny wygląd. Preparat ten również łagodzi wszelkie podrażnienia, które  mogą pojawić się po użyciu golarki. Na uwagę zasługuje również produkt od Jean Pierre Hery – szampon bez użycia wody, dla psów o długich włosach. Jest bardzo wygodny w użyciu i świetnie sprawdza się w pielęgnacji Shih Tzu.

Karmy

Nasz sklep zoologiczny oferuje psom rasy Shih Tzu specjalne karmy dla psów dorosłych oraz dla juniorów. W tej kategorii króluje oczywiście marka Royal Canin, która stworzyła specjalną linie dla tej rasy psów. Karmy te są w pełni dostosowane do potrzeb psów tej rasy, wspomagają układ trawienny i bardzo pozytywnie wpływają zarówno na skórę psów, jak i na ich sierść. Znaczenie ma również sam wygląd karmy, która została dostosowana do anatomii Shih Tzu.

Literatura

Właściciel psa wciąż powinien się uczyć. Każda rasa jest inna i wymaga odmiennych działań związanych np. z pielęgnacją lub karmieniem. Warto zatem posiadać specjalistyczną literaturę. Oferujemy m.in. książkę pt. : Shih Tzu Lhasa Apso i kuzyni”.

Produkty wysokiej jakości

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia nasze oczekiwania. Wciąż poszerzamy nasz asortyment, aby właściciel psa każdej rasy mógł znaleźć u nas duży wybór różnych produktów. Ponadto, oferujemy również produkty dla kotów, rybek, małych zwierząt i zwierząt terrorystycznych. Specjalne produkty znajdą u nas również właściciele ptaków, również tych egzotycznych. Zapraszamy do obserwowania działów: promocje i nowości, w których bardzo często prezentujemy ciekawe produkty. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy w doborze najlepszych produktów.  Życzymy udanych zakupów!

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Zamknij
    pixel