Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dla szynszyli

( ilość produktów: 2 )

Klatka musi zostać wyposażona w akcesoria do karmienia szynszyli. W Krakvet.pl zadbaliśmy o zróżnicowany asortyment, który każdy dopasuje do potrzeb swojego małego przyjaciela. Zobacz, co możesz znaleźć w Krakvet.pl. Gwarantujemy, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Podstawowym elementem wyposażenia klatki jest poidło. Pamiętaj o tym, że zwierzęta (niezależnie od rasy, gatunku, czy płci) muszą posiadać stały i nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej. Nie można również zapomnieć o miskach do podawania pokarmu. Oddajemy więc do dyspozycji klientów plastikowe, metalowe oraz ceramiczne produkty o zróżnicowanych cenach i rozmiarach. Zadbaj także o zakup paśnika do siana, gdyż jest ono podstawą diety szynszyli.

Naturalnie akcesoria do karmienia szynszyli to nie wszystko, czego potrzebujesz. Warto zadbać również o wysokiej jakości zabawki, które zapewnią Twojemu zwierzakowi rozrywkę na wiele godzin. Znajdziesz je w pozostałych kategoriach – zaraz obok innych niezbędnych komponentów, które są przydatne podczas opieki i codziennych obowiązków.

pixel