Artykuły dla myszy, szczurów i myszkoskoczków

( ilość produktów: 42 )

Gryzonie towarzyszą nam od zawsze. Nie tylko w klatkach w domach, ale i w ogrodach, lasach, parkach. Łatwość udomowienia i przystosowania do warunków narzuconych pozwala na swobodną opiekę, a nawet budowanie więzi z właścicielem. Zapraszamy do działu poświęconego tym nietuzinkowym stworzeniom.

W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne akcesoria dla gryzoni pozwalające na dogodne życie tych udomowionych, małych zwierząt. Polecamy wszelkiego rodzaju klatki, zabawki, dozowniki wody, drabinki, poidełka i wiele innych artykułów różnych marek. Z opinii weterynarzy wynika, że najlepszym sposobem przeciwdziałania chorobom u zwierząt jest prawidłowa i zróżnicowana dieta. Podstawę stanowią: starannie dobrany pokarm oraz witaminy i odżywki. Wszystkie te produkty sklep Krakvet.pl oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warto także poszerzyć swoją wiedzę, korzystając z polecanych przez nas książek o gryzoniach, które dostarczą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Pamiętajmy im więcej wiemy o swoim pupilu, tym lepiej o niego zadbamy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel