Karmy bytowe (zwykłe) dla kotów

( ilość produktów: 359 )

Każdy kot jest z biologicznego punktu widzenia tak zwanym mięsożercą bezwzględnym. Oznacza to, że podstawę jego diety powinny stanowić składniki pochodzenia zwierzęcego, które dostarczają zwłaszcza białka oraz tłuszczu. Co więcej, kot w swojej diecie potrzebuje również więcej białka i dodatkowych wartości odżywczych niż pies. Z tego powodu karma bytowa dla kota powinna być nie tylko bardziej kaloryczna, ale też bazować na produktach odzwierzęcych.

Dostępne w ofercie karmy zostały przygotowane z myślą o kotach zdrowych, jak i tych, którym towarzyszą niewielkie problemy zdrowotne. Każda karma bytowa dla kota jest produktem prawidłowo zbilansowanym, który zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Znani i cenieni producenci kocich karm gwarantują ich wysoką jakość, a także kompletność receptur.

Karmy dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności. Mogą być oparte na białkach zwierzęcych różnego pochodzenia – wystarczy dopasować je do potrzeb danego kota. Wysokiej jakości białko w połączeniu ograniczoną podażą węglowodanów gwarantuje najlepszą jakość żywienia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel