Narodziny i rozwój

( ilość produktów: 1 )

Karma Royal Canin Narodziny i rozwój to specjalna linia żywieniowa dla szczeniąt. Niewątpliwie pojawianie się maluszków na świecie wiąże się z wielką radością, ale jest też obowiązkiem. Z czasem trzeba wprowadzić odpowiednie jedzenie idealnie dostosowane do potrzeb. Zarówno właściciele czworonogów, jak i hodowcy dużym zaufaniem darzą produkty Royal Canin Narodziny i rozwój, jakie oferujemy na krakvet.pl. To najwyższej jakości propozycje, które są idealnie dopasowane do potrzeb rozwijających się organizmów.


 

Produkty z linii Royal Canin Narodziny i rozwój powstają z najlepszej jakości składników, które zostały w taki sposób zbilansowane, by doskonale odpowiadać na szczególne potrzeby. W efekcie szczeniaki mogą liczyć na odpowiednią ilość energii, a także  niezbędnych składników odżywczych. Z drugiej strony to produkty delikatne, odpowiednie dla wrażliwego układu trawiennego. Zapewniają harmonijny rozwój w najważniejszym okresie życia. W wielu wypadkach także przy wyborze odpowiedniej karmy dla szczeniaka należy zwrócić również uwagę na rasę. Są specjalne karmy Royal Canin Narodziny i rozwój przeznaczone dla psów małych i dużych, a także przygotowywane z myślą o tych pupilach, które na przykład mają problemy skórne czy też wyjątkowo wrażliwy układ pokarmowy. Kompleksowa oferta pozwoli natomiast dobrać doskonały produkt do potrzeb malutkiego psa. A to będzie wpływać na jego prawidłowy rozwój, radości życia czy też aktywności na każdym kroku. Dla opiekunów to najpiękniejszy przejaw wdzięczności.

Linia żywieniowa Royal Canin Narodziny i rozwój to karmy suche i mokre, które zawartością składników oraz formułą są doskonale dopasowane do potrzeb szczeniąt. Warto pamiętać o tym, że powinny one jeść zdecydowanie częściej niż dorosłe psiaki, a w wieku 6-8 tygodni najlepiej będzie, gdy będą otrzymywać nawet 5-6 porcji dziennie w zależności oczywiście od wagi. Zawsze w tym wypadku należy oczywiście przestrzegać zaleceń producenta lub specjalisty, który doradzi, w jaki sposób najlepiej karmić szczeniaka. Im będzie on straszy, tym częstotliwość podawania posiłków będzie się stopniowo zmniejszać, a po 7 miesiącu dojść można do trybu właściwego dla dorosłych psów – czyli dwóch posiłków dziennie. Warto również pamiętać przy tym, że pupile małych ras wcześniej będą osiągać dojrzałość niż tych dużych. Te dojrzewają nawet po 18-24 miesiącu, więc etap, gdy będą dostawać jedzenie z większą częstotliwością, może być wydłużona. W każdym wypadku należy podejść indywidualnie do zagadnienia.

Szczenięta rosną bardzo szybko. Mają więc zwiększone zapotrzebowanie na energię, białko oraz tłuszcz. I dlatego podawane posiłki Royal Canin Narodziny i rozwój powinny być niewielkie objętościowo ale częstsze. Poza tym muszą być skoncentrowane i bogate w składniki odżywcze. Niezwykle istotne jest to, by podawać karmę specjalnie przygotowywaną dla szczeniąt. Jedzenie dla dorosłych psów będzie nieodpowiednie i może nawet zaszkodzić. Należy je wprowadzać stopniowo, gdy pupil osiągnie dojrzałość. Najlepiej po prostu mieszać obie karmy, stopniowo zwiększając stosunek objętościowy, by tej przeznaczonej dla dorosłych psów było coraz więcej. Sprawdź, jakie propozycje Royal Canin Narodziny i rozwój będą odpowiednie dla Twojego malucha.

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Zamknij
    pixel