Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiejska Zagroda karma mokra

( ilość produktów: 1 )

Najlepszej jakości mokra karma dla psa to wybór świadomych opiekunów. Dzięki zbilansowanym pełnoporcjowymi daniom można zapewnić pupilowi to, czego na co dzień potrzebuje, a smakowite musy, galaretki czy też kawałki w sosach będą dawać bardzo dużo satysfakcji z każdego posiłku. Nie chodzi tylko o zaspokojenie głodu, ale o to, by dostarczyć niezbędnych składników. I dlatego właśnie karma dla psa Wiejska Zagroda, jaką oferujemy na krakvet.pl, jest tak chętnie wybierana przez opiekunów oraz polecana przez specjalistów.


 

Mokra karma Wiejska Zagroda to żywność najwyższej jakości. Polski producent pozyskuje od lokalnych dostawców i dzięki temu ma pewność, że każde danie zawiera doskonałe mięso i dodatki. I to właśnie wysoka zawartość pełnowartościowego indyka, kaczki, jagnięciny czy ryb jest najlepszą reklamą każdego posiłku oraz znakiem rozpoznawczym marki.

Mokra karma dla psa jest przede wszystkim przeznaczona dla ras większych oraz małych i średnich piesków. Różne warianty smakowe sprawiają, że bez problemu można dopasować konkretny dodatek do indywidualnych potrzeb oraz gustu. Warto pamiętać o tym, by karma dla psa Wiejska Zagroda była dopasowana także do wieku pupila. Inne wymagania będzie miał szczeniak niż senior. W tym wypadku niezbędne będą składniki potrzebne w okresie intensywnego wzrostu oraz te, które pozwalają zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pokarmowego. Każde danie to bogactwo ważnych witamin i mikroelementów. One sprawiają, że pies jest pełen energii, zdrowy, chętny do zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Naturalny skład to podstawa każdego posiłku marki. Nie zawiera  sztucznych konserwantów, barwników i polepszaczy smaków, a tym samym nie podrażnia wrażliwego układu pokarmowego. Poza tym mokra karma Wiejska Zagroda nie zawiera zbóż. W diecie czworonogów nie są one potrzebne i często pupile są uczulone na gluten. Dlatego tak istotne jest dobranie jedzenia w taki sposób, aby dostarczało wszystkich ważnych składników. Potrzeby oczywiście będą się zmieniać wraz z wiekiem, ale w ofercie marki zawsze znajdziesz najlepszą opcję. Sprawdź nasze propozycje.

pixel