Karmy dla psów Versele Laga

( ilość produktów: 18 )

Karmy Versele Lage Opti Life to doskonały wybór dla Twojego psa! Dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym składnikom możesz być pewny, że kupując produkt Versele Lage Opti Life dostarczasz swojemu psu wszystkich niezbędnych składników odżywczych na każdym etapie jego wzrostu. Dodatkowym atutem serii suchych karm Versele Lage Opti jest brak zawartości barwników oraz sztucznych aromatów.


Karma Versele Laga – dla psa każdej rasy

Psy na różnych etapach życia mogą mieć różne potrzeby żywieniowe. W związku z tym wymagają również urozmaiconych receptur, według których przygotowany jest pokarm. Karma Opti Life bazuje na trzech grupach składników: białku roślinnym i zwierzęcym, węglowodanach pochodzących z warzyw i zbóż, a także tłuszczu dwojakiego pochodzenia. To gwarantuje pełnię wartości odżywczych, która jest optymalna w przypadku każdego czworonoga.

Atrakcyjny dodatek stanowią również probiotyki oraz substancje wzmacniające odporność. Gwarantują one nie tylko lepszą ochronę zdrowia, ale również między innymi poprawę trawienia. Żadna karma dla psa nie zawiera barwników czy konserwantów.

Karma Opti Life – różne receptury na poszczególne etapy rozwoju

Producent przygotował karmy w kilku różnych wariantach, co pozwala dopasować je do potrzeb konkretnego czworonoga. W ten sposób stworzone zostały produkty:

  • Puppy – dla szczeniąt i psów młodych,

  • Adult - dla psów dorosłych,

  • Senior – dla psów starszych.

W zależności od tego, jakiej wielkości jest pies, dopasowana jest do jego potrzeb inna sucha karma. W ten sposób powstał podział na formuły dla psów małych i miniaturowych, średnich oraz dużych i olbrzymich. Każda karma dla psa ma granulki w takich rozmiarach, by ułatwiały zwierzętom pobieranie pokarmu i jego dokładne gryzienie. Dodatkowo również proporcje składników nieznacznie się różnią, dla jeszcze lepszego dopasowania dla konkretnych ras.

Karma Opti Life – specjalne psie potrzeby

Dostępna w ofercie karma Versele Laga dla psa to również linie skierowane ku psom o wyjątkowych potrzebach. Mowa tutaj przede wszystkim o wrażliwej skórze i delikatnym układzie pokarmowym. Są też formuły, które znacząco odstają od podstawowych składów, jeśli chodzi o podaż kalorii. Te o obniżonym poziomie kalorycznym przeznaczone są dla zwierząt obciążonych ryzykiem nadwagi albo otyłości. Z kolei karmy, w których kalorii jest więcej, przeznaczone są dla psów szczególnie aktywnych, o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel