Karmy dla psów O'Canis

( ilość produktów: 40 )

Nowoczesna polska karma dla psa O'Canis powstaje z miłości do zwierząt i ze zrozumienia ich potrzeb. Poza tym marka bazuje na nowoczesnej technologii oraz wykorzystuje znane od wieków metody, by proponować zwierzętom to, co najlepsze. I dlatego właśnie każda receptura jest idealnie dopasowana do potrzeb psów różnych ras, w odmiennym wieku czy stanie fizjologicznym. Wiele będzie również zależeć od poziomu aktywności oraz oczywiście preferencji. Niezmiennie marki O'Canis karma dla psów, jaką oferujemy na krakvet.pl, bazuje na mięsie. Specjaliści wychodzą z założenia, że musi to być podstawowy składnik w menu i na tym opierają wszystkie linie produkcyjne.


Przede wszystkim karma dla psa O'Canis powstaje poprzez wypiekanie w piecu. W różnorodnych propozycjach marki znaleźć można różne gatunki mięsa, zarówno te tradycyjne, jak i bardzo egzotyczne. To przede wszystkim dziczyzna, konina, wołowina, struś, zając, sarna, kangur i wiele innych. Warto zwrócić uwagę, że składniki są jak najmniej alergizujące. Poza mięsem w każdym posiłku znajdują się zioła i warzywa oraz niewielkie ilości owoców. To dostarcza nie tylko walorów smakowych, ale także szeregu niezbędnych mikro i makroelementów oraz witamin. Marki O'Canis karma dla psów powstaje z najwyższej jakości składników dopuszczonych do handlu dla ludzi - Human Grade. Dzięki temu doskonale odżywia organizm, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie wszystkich układów, a przede wszystkim oczywiście przebieg procesów trawiennych. A to warunek zdrowia, pięknej sierści i kondycji od szczeniaka do seniora. Monobiałkowa dieta świetnie sprawdza się w przypadku psów z nietolerancją i alergią.

W ofercie polskiego producenta można znaleźć bardzo różnorodne propozycje. Dzięki temu bez problemu dobiera się idealne menu dla wszystkich ras i pupili w każdym wieku. Co istotne, marka zwraca również uwagę na ekologiczne opakowania i dzięki temu wszystkie produkty są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Na przykład mokra karma dla psa O'Canis sprzedawana jest w słoiczkach. Dodatkowo to rozwiązanie pozwala przechowywać resztkę pożywienia w lodówce bez ryzyka, że przesiąknie ono innymi zapachami.

Warto również podkreślić, że O'Canis karma dla psów jest przede wszystkim smakowita, więc nawet niejadek będzie chętnie zaglądać do miski. W ofercie marki znaleźć można również różnego rodzaju przekąski, które świetnie sprawdzają się jako pyszne motywatory. Są też okazją do atrakcyjnej zabawy oraz oczywiście wyrabiania prawidłowych nawyków. Dzięki technice suszenia Slow Dry zachowują szereg wartości odżywczych i smakowych. Monoproteinowe karmy składają się przede wszystkim z mięsa z mięśni. Nie zawierają natomiast konserwantów, soli, cukru, zbóż i składników wabiących. To pozwala codziennie dbać o zdrowie i kondycję, a także wyrabiać prawidłowe nawyki. Naturalna baza każdego posiłku to inwestycja w komfort życia, za którą Twój pupil będzie Ci wdzięczny. Produkty są dostępne w Polsce, w Niemczech i w Austrii. Wybierz najlepszą propozycję dla Twojego psa.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel