Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karmy dla psów Darling

( ilość produktów: 2 )

Suche i mokre karmy dla psów Darling to kompletne rozwiązanie żywieniowe, zapewniające Twojemu psu zdrowie i energię każdego dnia. Zawierają niezbędne witaminy i składniki mineralne, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego psiego organizmu. Niepowtarzalne receptury, przygotowane wyłącznie z użyciem najwyższej jakości mięsa, gwarantują Twojemu psu zdrową, właściwie zbilansowaną dietę.


 

Przygotowana z największą starannością karma dla psa Darling jest chętnie wybierana przez klientów, którzy szukają produktów dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Przede wszystkim ta propozycja doskonale odpowiada na potrzeby zwierząt. Ważnym aspektem przy wyborze jest również stan fizjologiczny, poziom aktywności, a nawet rasa. W Darling karma dla psów, jaką oferujemy na krakvet.pl, przygotowywana jest z miłości i nawet opakowania wywołują bardzo przyjazne wrażenie. Ważniejsze jednak jest w środku. To selektywnie dobrane składniki zbilansowane w doskonałych propozycjach, by zapewnić każdemu pupilowi zdrowie, energię, piękną sierść, mocne zęby i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Poza tym karma dla psa Darling jest smakowita, więc czworonogi chętnie jedzą codzienne porcje pełne niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ekonomiczne opakowania pozwalają zapewnić pożywienie na dłuższy czas. Dzięki temu ma się gwarancję, że podaje się to co najlepsze.

Ta seria jest przeznaczona dla psów dorosłych, a różne warianty smakowe pomagają dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. Bazą są zboża, produkty odzwierzęce i tłuszcze. Często w składzie znaleźć można pulpę buraczaną oraz ekstrakty roślinne, które uzupełniają dietę w cenne witaminy, makro i mikroelementy. Darling karma dla psów sucha z dodatkiem drobiu czy wołowiny to świetna alternatywa dla domowego jedzenia. To także wygodne rozwiązanie i pewność, że daje się najlepsze możliwe pożywienie, które pozwala na zachowanie odpowiedniej kondycji i zdrowia. To kompletny i smaczny posiłek, który doceniają i zwierzęta i opiekunowie. W składzie znaleźć można przede wszystkim białko, które dodaje energię i wspomaga siłę mięśni, składniki mineralne oraz witaminę D w trosce o mocne kości. To także źródło surowego włókna, które reguluje procesy trawienne. Natomiast warzywa i pyszne mięso dostarczają przyjemności z jedzenia i wyróżniają się walorami smakowymi. Sprawdź, która z propozycji będzie doskonała dla Twojego psa.

pixel