Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karmy dla psów Butcher's

( ilość produktów: 15 )

BUTCHER’S PET CARE to brytyjska firma z siedzibą w Crick, Northamptonshire, która specjalizuje się w produkcji karmy dla psów i kotów o najwyższej jakości. Historia firmy sięga 1987r. - wtedy powstało niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo, które poprzez wielką pasję właścicieli i oddanie pracowników stało się firmą międzynarodową, która prężnie prosperuje po dzień dzisiejszy. Receptury Butcher's są gwarancją dbałości o wysoką jakość składników pochodzenia naturalnego, które zapewniają zdrowie naszych czworonożnych pupili.


Najwyższej jakości karma dla psa Butchers to doskonały wybór każdego opiekuna. Wartościowe pożywienie dostarcza tego wszystkiego, czego zwierzę na co dzień potrzebuje. Z drugiej strony marka przyciąga również atrakcyjnymi cenami oraz ofertą skrojoną na miarę potrzeb. Od ponad 30 lat Butchers karma dla psów, jaką oferujemy na krakvet.pl, zdobywa zaufanie kolejnych pokoleń klientów i niezmiennie jest liderem w branży. Ten sukces zawdzięcza głębokiemu zrozumieniu potrzeb zwierząt, ale też stałym inwestycjom w nowoczesną technologię oraz poszerzaniu wiedzy z zakresu żywienia specjalistycznego psów. Dzięki temu można mieć pewność, że podaje się to, co najlepsze.

Smakowita karma dla psa Butchers jest chętnie jedzona przez pupili. Dostarcza im również wszystkich niezbędnych składników odżywczych i składa się niemal z samych produktów naturalnych. W posiłkach nie ma barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaku. Karma mokra nie zawiera także glutenu i dzięki temu jest bezpieczna dla psów z nietolerancjami pokarmowymi. Bazuje natomiast na wysokiej jakości mięsie. Marki Butcher's karma dla psów idealnie odpowiada na potrzeby małych i dużych ras. To idealny wybór dla szczeniąt, zwierząt dorosłych i seniorów. Bez problemu idealne pożywienie znajdą również opiekunowie psów cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne. Najczęściej klienci dokonują wyboru pomiędzy suchą lub mokrą karmą. Dobrym rozwiązaniem staje się również żywienie mieszane. Różne warianty smakowe pozwalają natomiast dobrać najlepszą propozycję do preferencji pupila.

Karma dla psa Butchers to optymalna ilość składników odżywczych w każdym posiłku. Wśród nich znajdują się oczywiście białko, węglowodany tłuszcze i minerały. A to daje energię na każdy dzień, pozwala na aktywność, dobrą zabawę, gwarantuje piękną sierść i zdrowe zęby. To także inwestycja w długowieczność. Warto oczywiście nie zapominać o potrzebach zwierząt szczególnie tych z problemami układu trawiennego czy też alergiami. Dla nich również można znaleźć idealną propozycję sygnowaną logo Butchers. Karma dla psów mokra sprawdza się świetnie u zwierząt z dużym apetytem i tendencjami do tycia, ponieważ jest mniej kaloryczna. Dzięki dużej ilości wody wpływa również korzystnie na pracę nerek. Częściej wybierana jest sucha karma ze względu na kwestie ekonomiczne, łatwość dawkowania oraz wyższą kaloryczność. Odpowiedniej wielkości granulki pomagają również czyścić zęby i utrzymują dziąsła w dobrej kondycji. Oczywiście trzeba pamiętać o stałym dostępie wody, której pies dodatkowo potrzebuje.

Popularna linia Plus przeznaczona jest do codziennego żywienia zwierząt. Świetnie sprawdza się dla psów ras małych z tendencją do nadwagi, pupili z dużym apetytem oraz dla seniorów, którzy mają niższe zapotrzebowanie na kalorie. W tym wariancie znaleźć można zarówno postać suchą, jak i mokrą. Butcher’s Life to seria bezglutenowa, która bazuje na naturalnych składnikach. Linia Gastronomia powstaje z wysokiej jakości mięsa i jest świetna dla ras małych tak jak Pro series, która jest wzbogacona o dodatek wapnia i fosforu, który dba o mocne kości i zęby. Wybierz najlepszą propozycję dla Twojego psa.

 

pixel