Royal Canin Gastro Intestinal - Karma weterynaryjna dla psów

( ilość produktów: 8 )

Produkty z linii Royal Canin Gastro Intestinal to seria suchej karmy dla psów, którym przyszło zmagać się z problemami żołądkowo-jelitowymi. Niestety często, mimo starań właścicieli, nasi pupile muszą trudzić się z określonymi kłopotami zdrowotnymi. Jeśli Twój zwierzęcy przyjaciel choruje na zapalenie jelit lub walczy z zaburzeniami trawienia - porozmawiaj z weterynarzem o możliwości wprowadzenia do diety psa karmy Royal Canin Gastro Intestinal. Prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego jest wręcz niezbędne do życia zarówno w przypadku ludzi jak i zwierząt. Jeśli zauważysz u swojego czworonoga niepokojące objawy, takie jak biegunka, utrata waga czy jadłowstręt - koniecznie kieruj się do lekarza specjalisty. Karma z tej serii zawiera w sobie tak dobroczynne składniki jak: prebiotyki, pulpę buraczaną, olej rybny, ryż, wysokostrawne białka. Do tego należy doliczyć kwasy tłuszczowe, które mają korzystny wpływ na przewód pokarmowy oraz kompleks przeciwutleniaczy mających za zadanie neutralizować wolne rodniki. Ale co najważniejsze, zwłaszcza dla zwierzaków, karmy są po prostu smaczne! Pamiętaj, że Royal Canin Gastro Intestinal zawsze stosujemy pod czujnym okiem lekarza weterynarii. Produkty pomagają również milusińskich zmagającym się z przerostem flory bakteryjnej jelit, zapaleniem żołądka, anoreksją oraz zewnątrzwydzielniczą niewydolnością trzustki. To prawdziwe wybawienie dla najlepszego przyjaciela człowieka!


 

Karma weterynaryjna Royal Canin - krótka historia

Karma weterynaryjna Royal Canin jest przeznaczona psów i kotów, jedynie przy określonym wskazaniu weterynaryjnym przez specjalistę. Specjalny skład i właściwości są tak skonstruowane, aby pomagać pupilom zmagającym się z określonymi problemami zdrowotnymi. Dlatego sam produkt jak i dawkowanie musi być bezpośrednio konsultowane z lekarzem. Chcesz wspierać zdrowy rozwój zwierzaka? Wybierz produkty bezpieczne i sprawdzone. Taka jest karma weterynaryjna Royal Canin. Jej początki sięgają lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy urodzony w 1927 roku Francuz Jean Cathary rozpoczął swoją karierę weterynaryjną, chociaż początkowo zajmował się głównie bykami i końmi. W 1968 dzięki swojej ciężkiej pracy udało się stworzyć tak zwaną “żółtą zupę”, która stała się swego rodzaju pierwszą karmą powstałą w ramach marki Royal Canin. W latach siedemdziesiątych doszło do połączenia z Guyomarc’h, co poszerzyło zakres możliwości produkcyjnych. Dzięki temu można było ruszyć ze sprzedażą poza Francją. Przez kolejne lata firma wojowała kolejne rynki, aby obecnie produkować posiłki niemal na każdym kontynencie globu, z wyjątkiem Antarktydy. Royal Canin to nie tylko karma weterynaryjna. To także dokładanie starań do poszerzania wiedzy na temat zdrowia i opieki nad zwierzętami. W 2001 roku firma zorganizowała pierwszą konferencję naukową, zapraszając około 150 lekarzy weterynarii, aby rozmawiać o tym, jak zapewnić dobrostan oraz najlepsze zdrowie zwierzętom domowym, oczywiście przy wsparciu odpowiedniej karmy. Co ważne - Royal Canin jako jedni z pierwszych uświadamiali, że w zależności od rasy, wieku czy wielkości zwierzaka, ich potrzeby żywieniowe są zupełnie inne! 

Jakie wartości towarzyszą marce Royal Canin?

Jednym z najważniejszych celów dla producenta karm weterynaryjna Royal Canin jest dokładanie wszelkich starań do zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższej jakości żywności. Przede wszystkim wszelkie produkty, z których wytwarzane są potrawy dla psów i kotów, są ściśle przetestowane, sprawdzone, a efekty ich działania w pełni kontrolowane. Bez wątpliwości można rzec, że rygor to jedna z zasad koniecznych przy wyborze nowych dostawców. Co ważne - wszelkie wytyczne co do produkcji są dokładnie takie same w każdym zakładzie produkcyjnym Royal Canin na całym świecie! To dowód, że bez względu na to, w którym miejscu świata kupisz karmę weterynaryjną dla swojego psa lub kota, masz 100% pewność, że trafiasz na produkt w pełni zdrowy, naturalny i bezpieczny.

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Zamknij
    pixel