Dolina Noteci - Karma dla kota

( ilość produktów: 43 )

Nie da się ukryć, że świadomość właścicieli kotów, odnośnie pielęgnacji i zdrowego rozwoju pupili, jest coraz większa. Te majestatyczne zwierzęta potrzebują nie tylko naszej uwagi, ale odpowiedniej dla ich potrzeb opieki. Aby sprostać oczekiwaniom swojego kocura Dolina Noteci, przychodzi z pomocą! Każdy z naszych milusińskich ma inne predyspozycje fizyczne, odmienne potrzeby. W pierwszej kolejności zidentyfikuj potencjalne problemy czy oczekiwania. Kot jest otyły? Zmaga się z cukrzycą lub chorobą nerek? A może trudność stanowi odpowiednie trawienie? Dopiero teraz zostałeś Panem młodego kotka? Zmiennych decydujących o tym, jaki rodzaj pożywienia będzie odpowiedni dla Twojego kocura, jest wiele. Dolina Noteci pojawia się z odpowiednimi produktami! To miejsce, w którym znajdziesz karmy suche i mokre dostosowane do indywidualnych potrzeb zwierzęcia!


Karma Dolina Noteci dla kota to przede wszystkim gwarancja dostarczenia najwyższej jakości posiłku, który zapewni organizmowi wszystkie najważniejsze dla kocurka składniki odżywcze i minerały. Większość karm Dolina Noteci dla kota zawiera ważną dla czworonożnych pupili dawkę wyselekcjonowanego mięsa z najwyższej półki. Co ważne - produkty są w pełni naturalne i całkowicie pozbawione barwników, syntetycznych aromatów i wzmacniaczy smaku. Większość z potraw z reguły dostarcza futrzakom tauryny, czyli aminokwasu, który jest niezbędny dla zdrowia kotów. To także codzienna dawka energii oraz interesujących smakowych wrażeń! Dolina Noteci dla kota to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy szukają zdrowej i w pełni naturalnej karmy dla milusińskiego, biorąc pod uwagę rasę, wagę, wiek czy określone uwarunkowania bądź problemy zdrowotne. Na każdym z produktów znajdziesz ważne informacje: skład, dodatki dietetyczne, a nawet tabelę dawkowania! To przydatne dla osób, które dopiero zaczynają swoją kocią przygodę! Skorzystać z tej wiedzy mogą również weterani na tym polu!

Dolina Noteci dla kota - czym się wyróżnia?

Każdy futrzak, poza ogromną dozą czułości i miłości, potrzebuje także pełnowartościowej karmy! Odpowiednie potrawy dla małych tygrysów znajdziesz wśród szerokiej oferty produktów Dolina Noteci dla kota! Dlaczego akurat ta marka zasługuje na uwagę i wyróżnienie? Pochodząca z północnej wielkopolski firma, przede wszystkim stawia na dwa, łączące się elementy. Mowa o współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami warzyw i mięs oraz o naukowcach. Ci pierwsi robią wszystko, co w ich mocy, aby towary dostarczane do produkcji karmy Dolina Noteci dla kota były naturalne. Badacze z kolei dokładają wszelkich starań, aby wytworzyć recepturę danej potrawy, odpowiedniej dla pupila z określonymi problemami zdrowotnymi, czy wspierającej po prostu zdrowy rozwój malca, bądź szczęśliwe życie seniora. Taka kolaboracja to gwarancja sukcesu! Ponadto wszystkie produkty są wolne od GMO. Poza wysoką jakością składników Dolina Noteci stawia także na transparentność działań. Na każdym z opakowaniem znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące składu danej karmy. Od 2016 roku zainteresowane osoby mogą wejść na teren zakładu i na własne oczy zobaczyć jak tak naprawdę wygląda produkcja. Obecnie towary z Wielkopolski sprzedawane są w Finlandii, Estonii, Rosji Litwie, Chorwacji, Rumunii i Ukrainie. Należy pamiętać, że Dolina Noteci to nie tylko produkcja mokrej i suchej karmy dla kotów. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, aby promować zdrowy styl życia - zarówno zwierząt jak i ich właścicieli. Zbilansowana dieta, odpowiedni ruch, zdrowy sen - to klucz do zachowania jak najlepszej formy u ludzi oraz kotów! Firma patronuje sportowcom oraz jest sponsorem tytularnym drużyn sportowych. Promowanie zdrowego stylu życia jednak nie jest jedyną wartością! Dolina Noteci dba także o tych milusińskich, którzy niestety nie mają kochającego domu. Przedsiębiorstwo stale wspiera schroniska, dostarczając zarówno karmę suchą jak i mokrą. Dodatkowo marka angażuje do tego popularne osoby, które stają się niemal ambasadorami tej ważnej sprawy. Dolina Noteci - karma dla kotów, które żyją radością i pełnią życia!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel