Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Transportery i akcesoria dla psa

( ilość produktów: 48 )

Ferplast

Wycieczki z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi to prawdziwa przyjemność, ale pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie akcesoria, dzięki którym uzyskamy wysoki komfort – zarówno dla swojego pupila, jak i nas samych. Jednymi z najważniejszych akcesoriów tego typu są bez wątpienia nowoczesne transportery dla psów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dzięki nim możliwe jest bezproblemowe przewożenie psa z jednego miejsca w drugie – również przy zachowaniu bezpieczeństwa jazdy czy to samochodem, czy jakimkolwiek innym środkiem transportu.


Dlaczego warto inwestować w transportery dla psów?

Przede wszystkim dlatego, że prędzej czy później konieczne będzie przewiezienie go w inne miejsce – nie tylko na wakacjach, ale np. podczas wizyty u weterynarza. W takich sytuacjach, szczególnie nieprzyzwyczajone do przemieszczania się zwierzęta, mogą bać się i reagować bardzo impulsywnie. Transportery dla psów są sposobem na to, aby zarówno pies, jak i jego właściciel, mógł czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. I na pewno na to, by nasz czworonożny przyjaciel nie zrobił sobie żadnej krzywdy. Oczywiście dla właściciela psa najważniejszy będzie zakup odpowiedniego transportera, a to jest możliwe dzięki niezwykle bogatej i zróżnicowanej ofercie naszego sklepu.

Jakie transportery dla psów oferujemy?

Wszystkie transportery dla psów znajdujące się w naszej ofercie posiadają odpowiednie atesty, świadczące o ich wysokiej jakości wykonania, a także funkcjonalności. Są rozwiązaniami tworzonymi przez cenionych i sprawdzonych producentów, którzy wykorzystują w ich produkcji najlepsze materiały. I co najważniejsze – zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo wszystkim zwierzętom. Wynika to z zastosowania otworów wentylacyjnych w każdym modelu, a także miękkiego posłania, a nawet miski w niektórych modelach, które również zakupisz w naszym sklepie. Takie rozwiązania powodują, że możliwe jest podróżowanie z psem nawet przez długi czas, co ma bardzo duży wpływ na komfort całej rodziny – np. w czasie wakacji. Oczywiście w skład asortymentu KrakVet wchodzą bardzo zróżnicowane modele transporterów – przede wszystkim pod kątem wymiarów. Oprócz tego w naszej ofercie znaleźć można inne produkty pozwalające na transportowanie zwierząt, w tym specjalne kosze rowerowe, a nawet torby dla zwierząt – komfortowe i w pełni bezpieczne. W ofercie również transportery dla kotów!

Zapraszamy do zakupu!

W sklepie KrakVet znajdziesz transportery dla psów i kotów takich producentów, jak Ferplast czy Trixie, którzy dbają o najwyższą jakość, wytrzymałość i funkcjonalność swoich produktów. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki transporter dla psa wybierzesz, możesz mieć pewność tego, że będzie to wysokiej jakości rozwiązanie, które pozwoli Ci na bezpieczny i komfortowy transport czworonoga – bez względu na rasę. Oczywiście oprócz jakości i dużej różnorodności dostępnych produktów, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również atrakcyjne ceny i możliwie jak najszybszą dostawę.

pixel