Smycze dla psa

( ilość produktów: 116 )

Nie ma wątpliwości co do tego, że niektóre psie akcesoria są absolutnie niezbędne dla każdego właściciela, a z całą pewnością takim najbardziej podstawowym i jednocześnie przydatnym jest smycz dla psa. Dlatego też KrakVet, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, oferuje Ci najwyższej jakości smycze dla psów o bardzo zróżnicowanych parametrach i wykonane w rozmaity sposób. Stworzyliśmy asortyment bogaty zarówno w dużą ilość, jak i dobrą jakość produktów – dzięki temu znajdziesz w nim coś idealnego dla swojego czworonoga.

Jakie smycze dla psów oferujemy?

Rodzajów smyczy dla psów jest naprawdę bardzo wiele – możliwe jest zainwestowanie w produkty wykonywane z bardzo zróżnicowanych materiałów, posiadających różną długość, możliwość regulowania i oczywiście wygląd. Jako specjaliści w zakresie psich akcesoriów, a także osoby doskonale znające potrzeby swoich Klientów, nie chcemy ograniczać się w tej kwestii, dlatego tez w ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór produktów o zróżnicowanych parametrach.

Dostępne w asortymencie smycze dla psów różnią się przede wszystkim materiałem, z jakiego zostały wykonane – my polecamy zarówno te materiałowe (taśmowe), jak i skórzane i metalowe. Niezależnie od wyboru materiału, możesz liczyć na ponadprzeciętną wytrzymałość produktu, ponieważ zadbaliśmy o odpowiednią selekcję smyczy i wybraliśmy wyłącznie najlepszych dostawców. W ofercie znajdziesz zarówno klasyczne smycze o długości 120-150 cm, jak i regulowane – w tym smycze automatyczne. Co więcej – będziesz mieć możliwość zainwestowania zarówno w tradycyjne modele spacerowe, jak i specjalne smyczy treningowe czy ringowe. Postawiliśmy zarówno na jakość wykonania, jak i estetykę, starając się zapewnić Ci dostęp do produktów estetycznych i posiadających bardzo zróżnicowane wzornictwo oraz kolory.

Jak najlepiej wybrać smycz dla psa?

Podstawą wyboru odpowiedniej smyczy dla psa jest oczywiście wielkość zwierzęcia, jego waga oraz natura – to pod tym kątem powinno się wybrać długość, szerokość i rodzaj smyczy. Pamiętaj, że wybierając smycz dla psa, decydujesz o odległości, w jakiej będzie mógł znajdować się od Ciebie na spacerze i tym samym dajesz mu poczucie wolności, a przy tym… bezpieczeństwa. Zwykle właściciele spokojnych psów decydują się na długie i wąskie smycze, a temperamentnych – krótkie i szerokie. Możesz też wybrać specjalne modele z profilowanymi rączkami, które zapewnią Ci większą wygodę oraz smycze z odblaskami, które będą idealne podczas spacerów po zmroku.

Zapraszamy na zakupy do KrakVet!

W skład asortymentu naszego sklepu wchodzą najwyższej jakości smycze dla psa – od cenionych producentów, takich jak Chaba, Ferplast, Flexi czy Trixie. Zastosowanie w ich produkcji najwyższej jakości materiałów, a także bardzo atrakcyjne ceny smyczy sprawiają, że nasi klienci są z nich bardzo zadowoleni i często po nie sięgają. Sprawdź więc naszą ofertę, wybierz najlepszy model dla swojego psa i ciesz się udanymi oraz w pełni bezpiecznymi spacerami ze swoim czworonożnym przyjacielem!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel