Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szampony dla psów

( ilość produktów: 28 )

Regularna pielęgnacja psiej sierści w mniemaniu wielu właścicieli to przede wszystkim czesanie. Jest ono ważne, bo pozwala na bieżąco usuwać niewielkie zabrudzenia i drobne przedmioty, na przykład rzepy czy kawałki traw. Niemniej istotne jest jednak kąpanie psa, zwłaszcza długowłosego, którego sierść przypomina ludzkie włosy. Dla bezpiecznej, skutecznej kąpieli warto wybrać odpowiedni szampon dla psa, dzięki któremu można oczyścić skórę oraz sierść z zanieczyszczeń niewidocznych gołym okiem.


 

W ofercie znajduje się bogaty wybór kosmetyków, które zostały przystosowane do sierści o różnych właściwościach. Szampon dla psa długowłosego zazwyczaj zapobiega kołtunieniu, ułatwia rozczesywanie i nawilża włos, dzięki czemu staje się on bardziej miękki. Kosmetyki dla psów gładkowłosych mają głównie działanie oczyszczające i pielęgnacyjne. Te przeznaczone do sierści szorstkiej wzmacniają ją i sprawiają, że zachowuje on swoją charakterystyczną twardość, a dzięki czemu - również wszystkie właściwości.

Osobną kategorią stanowią kosmetyki stosowane do pielęgnacji psów wrażliwych, na przykład ze skłonnościami do alergii. W takim przypadku szampon dla psa pozbawiony jest sztucznych dodatków i ma bardziej subtelny zapach, bo ograniczone jest w nim użycie substancji aromatycznych. Może mieć też w składzie środki, dzięki którym warstwa ochronna skóry będzie dodatkowo wzmocniona. To uchroni przed tworzeniem stanów zapalnych oraz nawrotami niepokojących objawów.

Każdy dostępny w ofercie szampon dla psa należy najpierw rozwodnić w rękach, a następnie dopiero nałożyć na psią sierść, aby uniknąć zbyt dużej koncentracji produktu. Kosmetyki są zamknięte w wygodnych butelkach zakończonych dozownikiem albo zwykłymi końcówkami, dzięki czemu nie wypadają z rąk podczas organizowania psiej kąpieli. Można znaleźć je zarówno w dużych opakowaniach, jak i mniejszych butelkach, idealnych do stosowania w przypadku mniejszych psów. Wszystkie produkty mają receptury przebadane dermatologiczne i odpowiednie do wrażliwej, psiej skóry.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel