PETMEX Patyk z drzewa kawowego M - przysmak dla psa - 190-200g
18,99 zł
18,99 zł
Cena jednostkowa 94,95 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Przysmak
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Średnia rasa 10 - 25 kg, Duża rasa 25 - 45 kg
- Dodatkowe cechy: Bezglutenowe, Nadwrażliwość pokarmowa, Alergia, Dentystyczne, Monobiałkowe, Bez kurczaka, Bezzbożowe
- Waga produktu: 200 g
Opis
Skład:
drewno kawowe.Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne , Hipoalergiczne , Do żucia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów , Wszystkie rasy średnich psów , Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg , Duża rasa 25 - 45 kg |
| Główny smak | Roślinny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik , Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego , Alergia pokarmowa , Zęby , Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Nadwrażliwość pokarmowa , Alergia , Dentystyczne , Monobiałkowe , Bez kurczaka , Bezzbożowe |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak , Produkty do żucia , Gryzaki naturalne |
| Zawartość wilgoci | 15% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902808167440 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
PETMEX Patyk z drzewa kawowego M - przysmak dla psa - 190-200g
Trwa wczytywanie...