PETMATE Deluxe Fresh Flow Kremowy - automatyczna miska na wodę - 3l
| Kategoria | Dla kota , Dla psa |
| Kategoria produktu | Miska |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Pojemność | 3 l |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Długość kabla zasilającego | 1,75 m |
| Filtr węglowy | Tak |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. , Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. , Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 029695248795 |