PEDIGREE Ranchos z kurczakiem - przekąska dla psa - 70 g
Producent Pedigree
| Waga produktu | 70 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Kurczak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia , Treningowe |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Białko | 41% |
| Zawartość tłuszczu | 22% |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość wilgoci | 27% |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Bez soi | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Zawartość witaminy A | 4992 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 499 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 52 mg/kg |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4008429116346 |