PEDIGREE MIX 2 Smaków w galaretce - mokra karma dla psa - 6x400 g
34,92 zł
33,87 zł
33,87 zł
Cena jednostkowa 14,11 zł / kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 32,42 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
W zestawie
Opis
Specyfikacja: PEDIGREE Adult Wołowina w galaretce - mokra karma dla psa - 400 g
| Smak karmy | Wołowina |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Pojemność | 400 g |
| Typ opakowania | Puszka |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 , Witamina E |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Białko | 7,2% |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 82,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
Specyfikacja: PEDIGREE Adult Kurczak z marchewką w galaretce - mokra karma dla psa - 400 g
| Smak karmy | Kurczak , Marchewka |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Pojemność | 400 g |
| Typ opakowania | Puszka |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 , Witamina E |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Białko | 7,2% |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 82,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
PEDIGREE MIX 2 Smaków w galaretce - mokra karma dla psa - 6x400 g
Trwa wczytywanie...