Karma Pedigree dla psów

Są producenci Karm dla zwierząt, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedną z takich marek jest oczywiście Pedigree. Od lat karma Pedigree jest obecna na rynku, zapewniając psiakom pożywienie najwyższej jakości. Pedigree to karma, która sięga swoją historią do połowy poprzedniego wieku, a na polskim rynku produkty tej formy pojawiły się w roku 1992. Ma naprawdę wielu zwolenników na rynku, a psy wprost za tą karmą przepadają!
Pedigree

Kama Pedigree – idealna dla każdego psa!

Producent karmy zadbał o to, aby jego oferta była bardzo zróznicowana. Karma ta występuje w wielu rodzajach, dzięki czemu można dopasować ją do potrzeb niemal każdego psa. W naszej ofercie znajduje się karma dla psów Pedigree dla szczeniąt, ale też dla psów dorosłych. Mogą Państwo wybierać karmy dla swoich pupili w firmie suchej, ale również karmu mokre w puszkach i w saszetkach. Zapewniamy również o bardzo szerokiej gamie smakowej.   Karmy dla psów Pedigree są doskonale zbilansowane, a składniki w nich zawarte świetnie wpływają na cztery obszary zdrowia psa: na system odpornościowy, na trawienie, na zdrową skórę i sierść, a także na mocne żeby oraz kości. Należy pamiętać, że to marka Pedigree wypuściła na rynek pierwszą przekąskę dla psów, która czyści zęby! Obok karm dla psów, bardzo ważne są również wspomniane już przysmaki dla psów, które zawierają wiele składników odżywczych i witamin. Bardzo dobrze wpływają one na zdrowie psów i ich kondycję. Karma Pedigree cieszy się bardzo dużą popularności, dlatego nasz sklep zoologiczny oferuje wiele ciekawych promocji! Warto zatem śledzić naszą ofertę! Znajdą Państwo u nas karmy zróżnicowane pod względem ceny oraz wielkości – jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie u nas odpowiednią karmę dla swojego czworonożnego przyjaciela!

Oferujemy tylko najlepsze produkty

Staramy się, aby nasz sklep zoologiczny był jak najlepiej zaopatrzony w produkty z najwyższej półki: zdrowe, ale równocześnie w rozsądnych cenach. Znaleźć można w nim nie tylko karmy dla psów, ale również pożywienie dla kotów, rybek i innych mniejszych zwierząt. Polecamy legowiska dla zwierzaków, zarówno klasyczne, jak i maty i materace, a także poduszki, koce, łóżka i legowiska zadaszone. W naszym sklepie zoologicznym można kupić również kosmetyki do pielęgnacji sierści, preparaty na pasożyty, preparaty witaminowe, przysmaki równego rodzaju, a także akcesoria tj. szczotki, artykuły szkoleniowe, miski, smycze, obroże, poidełka czy klatki. Jesteśmy również otwarci na sugestie – nie znalazłeś czegoś w naszym sklepie? – daj nam znać! Bardzo chętnie uzupełnimy nasz asortyment! Zapewniamy o najwyższej jakości wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Troszczymy się o to, aby nasi klienci mogli dostawać wszystko to, co najlepsze dla swoich pupili. Jeżeli mają Państwa pytania, zachęcamy do kontaktu! Życzymy udanych zakupów!