PEDIGREE Dentastix Fresh

zobacz opinie (6)
Producent:Pedigree
PEDIGREE Dentastix Fresh
8.79127.99PLN4

Pedigree Dentastix Fresh

Pedigree Dentastix Fresh to doskonała przekąska dla Twojego pupila. Specjalne gryzaki doskonale sprawdzą się jako nagroda lub element zbilansowanej, codziennej diety. Co równie ważne, produkt ten nie tylko świetnie smakuje ale także zawiera liczne substancje odżywcze, które dodadzą witalności Twojemu psu.

Pedigree Dentastix Fresh pomagają usuwać nagromadzoną płytkę nazębną, odświeżając oddech i pielęgnując dziąsła. Unikalny kształt (X) gryzaków o smaku eukaliptusa i zielonej herbaty pomaga w zachowaniu świeżego oddechu Twojego psa. Specjalne krawędzie i struktura sprzyjają działaniu ścierającemu, pomagając ograniczać odkładanie się kamienia nazębnego. Substancje aktywne w połączeniu
z unikalnym kształtem pomaga czyścić i masować dziąsła w delikatny sposób. Uzupełniająca karma dla psów dorosłych może być podawana o każdej porze dnia, jako przekąska lub nagroda. Należy dostosować ilość pokarmu do wielkości psa.

Zalety produktu:

- idealne uzupełnienie codziennej diety lub nagroda podczas treningu,

- zawiera niewielką ilość tłuszczu,

- usuwa płytkę nazębną,

- odświeża oddech,

- świetnie smakuje.

Skład:
Zboża, roślinne produkty uboczne (m.in. 0.20% bezkofeinowego ekstraktu z zielonej herbaty i 0.06% olejku eukaliptusowego), mięso i mięsne produkty uboczne, minerały (m.in. 2.4% tripolisferanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze

Dodatki:

Dodatki dietetyczne:
Siedmiowodny siarczan cynku (1.045 mg/kg).

Dodatki sensoryczne:
Aromat kurczaka (45 mg/kg).

Rozwiń
PEDIGREE Dentastix Fresh56

Opinie (6)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Dentastix to przysmaki, które Cina chętnie pogryza między posiłkami, co bardzo mnie cieszy, ponieważ dzięki temu ma zdrowe zęby, a problem nieświeżego oddechu nie istnieje!
 • 5/5
  Ten smakołyk jest niezbędny, jeśli chcemy prawidłowo opiekować się naszym psem, ponieważ pozawala on zachować on jamę ustną psa w dobrym stanie, zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego i zapaleniom dziąseł i przyzębia, bardzo ważne jest, żebyśmy podawali psu ten przysmak codziennie. Pedigree Dentastix Fresh jak i inne produkty Pedigree pozwalają na to, aby każdy właściciel mógł się prawidłowo zajmować swoim psem i dbać o jego zdrowie.
 • 5/5
  Świetna przekąska, a dodatkowo utrzymująca prawidłową higienę jamy ustnej. Nikt nie narzeka na nieprzyjemny zapach czy na osadzanie kamienia nazębnego. To na pewno zasługa kości DentaStix.
 • 5/5
  Super przekąska! Zdrowa, smaczna a do tego dba o zęby mojego pupila.
 • 5/5
  Świetna , zdrowa i przepyszna przekąska dla mojego Pupila. Stosuję ją jako nagrodę podczas zabawy i Reks radośnie macha ogonkiem. Polecam serdecznie wszystkim właścicielom psów!
 • 5/5
  Ulubiona przekąska dla mojego owczarka:) Ogólnie jest dość wybredny, ale zarówno Dentastixy jak i Rodeo bardzo polubił.Zdrowe i smaczne, wygodne na spacer i do nagradzania psa za dobrze wykonaną komendę! Polecam!!!