PEDIGREE Adult wołowina i jagnięcina/indyk i marchewka

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Pedigree
PEDIGREE Adult wołowina i jagnięcina/indyk i marchewka
5.205.20PLN1

Pedigree Adult wołowina i jagnięcina/indyk i marchewka

Pedigree Adult wołowina i jagnięcina/indyk i marchewka to mokra karma w galaretce dla psów dorosłych. Wspiera cztery kluczowe potrzeby żywieniowe twojego psa oraz pomaga mu zachować zdrowie i witalność. Wykonany został przez firmę, która od lat specjalizuje się w produkcji karm dla zwierząt najwyższej jakości. Produkt ten to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego smaku, ale przede wszystkim źródło zbilansowanej diety dopasowanej idealnie do Twojego pupila.

Pedigree Adult wołowina i jagnięcina/indyk i marchewka oparta jest na naturalnych składnikach, wspomaga procesy trawienne, a także dba o utrzymanie odpowiedniej wagi pupila. Wzbogacona o wapń, wzmacnia kości i stawy oraz zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu czworonoga. Dodatkowo zawartość witamin i minerałów podnosi system odpornościowy psa. Co równie ważne, posiłek ten świetnie smakuje i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednego, psiego smakosza.

Zalety produktu:

- nie zawiera sztucznych składników,

- zawiera liczne substancje odżywcze,  

- wzmacnia cały organizm,   

- działa profilaktycznie,

- świetnie smakuje.

 

Z wołowiną i jagnięciną:

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39%, w tym 4% wołowiny, 4% jagnięciny, zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego w tym 0.5% wysłodków buraczanych, oleje i tłuszcze w tym 0.5% oleju słonecznikowego, roślinne ekstrakty białkowe.

- z indykiem i marchewką:

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39%, w tym 4% indyka, warzywa 4% marchewki, zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego w tym 0.5% wysłodków buraczanych, oleje i tłuszcze w tym 0.5% oleju słonecznikowego, roślinne ekstrakty białkowe.

Wartości odżywcze: Składniki analityczne (%): białko:7/zawartość tłuszczu:6 /materia nieorganiczna:2/włókno surowe:0.3/wilgotność:82.5/
wapń:0.35/Dodatki/ 1 kg:/

Dodatki dietetyczne:Witamina D3:150 IU /Witamina E:50 mg /Jodan wapnia bezwodny:0.39 mg /Siarczan miedzi pięciowodny:5.7 mg /Siarczan żelaza jednowodny:10 mg /Siarczan manganu jednowodny:5.6 mg /Siarczan cynku jednowodny107 mg /

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię